لژیونرها / شناسه خبر: 76378 / تاریخ انتشار : 1396/8/29 08:45
|

استقلال هم به کاوه بدهکار است، هم به تماشاگران

مدیریتی که در همه حال دنبال تخفیف از بازیکنان و مربیان است، مدیریت ملتمسانه‌ای است که راه حل مشخصی برای کنترل باشگاه خود ندارد ولی در برابر رسانه‌ها خود را موفق جلوه می‌دهد.

ایران ورزشی آنلاین / «در زمان مدیریت من یک ریال هم بدهی به جا نگذاشته‌ام. به طرفداران استقلال واقعیت را می‌گوییم» آدرس سرراست و مشخص است. مدیرعامل استقلال این کلمات را می‌گوید و از دوره مدیریت خود اینگونه دفاع می‌کند. ولی آیا طرفداران استقلال این جملات را باور می‌کنند؟ بی‌تردید نه.

افتخاری با مشکلات بسیاری (از جمله بازنشستگی) روبه‌روست و همچنان اصرار دارد تا مدیرعامل استقلال بماند ولی چندین و چند مثال پیدا می‌شود که نشان می‌دهد در حل بحران مالی باشگاه، صداقت حرفه‌ای گم شده است. یک مثال می‌تواند مساله کاوه رضایی باشد، همین کاوه‌ای که در شارلروا می‌درخشد و اگر استقلال در فصل جاری همچنان حفظش می‌کرد، چه بسا این‌روزها موقعیت ممتازی داشت.
بعد از مدت‌ها افتخاری هنوز در مورد رفتن کاوه رضایی و بدهی به او حرفی نزده است. او هم به طرفداران بدهکار است و هم به رضایی. چرا که طرفداران استقلال به خوبی می‌دانند بعد از رفتن ستاره فصل قبل این تیم دچار افتی فاحش شد و رضایی هم می‌داند که مدیران استقلال با او صادقانه رفتار نکردند. این روشن است که افتخاری همه حقایق را نمی‌گوید. اگرچه او مدعی است که بدهی به جا نگذاشته ولی طلب سیصد میلیونی کاوه رضایی مشکلی بود که در نهایت هم نتوانست آن را حل کند و در نهایت دست به دامن وزیر ورزش شد تا بتواند راه حلی پیدا کند. خبرهایی که حالا به گوش می‌رسد نشان می‌دهد در جلسه‌ای، افتخاری با صراحت به تاج گفته بود سیصد میلیون به کاوه رضایی بدهکار هستند و بعد قرار بر این شد تا این بدهی پرداخت شود اما طبق معمول افتخاری توافق را به هم زد تا دنبال تخفیف باشد. مدیریتی که در همه حال دنبال تخفیف از بازیکنان و مربیان است، مدیریت ملتمسانه‌ای است که راه حل مشخصی برای کنترل باشگاه خود ندارد ولی در برابر رسانه‌ها خود را موفق جلوه می‌دهد.
افتخاری بارها مستقیم و غیر مستقیم به رضایی گفته بود که جانشین‌های بهتری نسبت به او در آستین دارد و برای فصل جدید به او نیاز نخواهد داشت اما حالا که شرایط تیم نامساعد است هیچ جوابی برای طرفدارانش ندارد. او اینچنین با مطرح کردن هر روزه نام شفر می‌خواهد بدهی خود به طرفداران استقلال را تبدیل به تخفیف کند. تخفیف برای اینکه اعتراضی به او نداشته باشند و اجازه بدهند همچنان روی صندلی مدیریتش بنشیند اما هنوز هم که هنوز است افتخاری توضیح نداده که چطور اختلاف آشکار او و رضایی حل نشد و در نهایت وزارت ورزش برای پرداخت بدهی استقلال پیشقدم شده است.

captcha
تازه ها
بیشتر