ورزش جهان / شناسه خبر: 76361 / تاریخ انتشار : 1396/8/21 19:48
|
انتقاد کاپیتان آتزوری از سرمربی این تیم در آستانه بازی برگشت با سوئد

بوفون: ایتالیا نباید به متوسط بودن عادت کند

سرمربی ایتالیا معتقد است که حضور این تیم در پلی آف جام جهانی عادی است، ولی بوفون در کنفرانس مطبوعاتی نظری مخالف داشت.

ایران ورزشی آنلاین / جی‌جی بوفون، کاپیتان تیم ملی ایتالیا در آستانه بازی برگشت فردا شب مقابل سوئد مصاحبه‌ای بر خلاف حرف‌های ونتورا، سرمربی این تیم داشت و گفت: «ایتالیا نباید به متوسط بودن عادت کند.»

ایتالیا بازی رفت پلی‌آف مقابل سوئد را یک بر صفر باخت و برای صعود به جام جهانی فردا شب باید در ورزشگاه سن‌سیرو به پیروزی برسد. بوفون امروز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفت: «شرایط سختی است. بازی آن قدر مهم است که فرصت استراحت نداریم. هر ثانیه از روز در حال تلاش هستیم و هر راه‌حل یا حرفی را برای تغییر نتیجه در نظر می‌گیریم.»

ونتورا در مصاحبه مطبوعاتی‌اش گفته بود که مردم نباید از حضور ایتالیا در پلی‌آف تعجب کنند، ولی بوفون کاملا خلاف سرمربی‌اش صحبت کرد و گفت: «ما این فرصت را داریم تا نتیجه بازی رفت را جبران کنیم، ولی مهمتر از آن نباید به متوسط بودن عادت کنیم. این بزرگترین خطر نه برای ما که برای کل فوتبال ماست.»

بوفون اضافه کرد: «اگر به متوسط بودن عادت کنید، خیلی زود به پایین سقوط می‌کنید. تنها راهی که من می‌شناسم این است که دائما تلاش کنید تا سطح کارتان بالا بماند، پیشرفت کنید و به بالاترین اهداف برسید.»

او درباره برنامه ایتالیا در بازی فردا شب گفت: «باید خوب گرم کنیم تا مطمئن باشیم از ثانیه اول در تا آخر در بازی هستیم و واکنش‌های بدنی و روانی مناسبی نشان دهیم. تنها خواسته‌ام از هواداران این است که با ذهنیت مثبت به ورزشگاه بیایند و تنها بعد از سوت پایان انتقاد کنند. از همه می‌خواهیم مثبت باشند و بازیکنان را که نماینده کشور هستند برای 90 دقیقه تشویق کنند. تنها زمان نشان خواهد داد که نتیجه چه خواهد شد.»

بوفون گفته بود که می‌خواهد بعد از جام جهانی 2018 از فوتبال خداحافظی کند، ولی اگر ایتالیا صعود نکند برنامه‌اش چه خواهد بود؟ «هنوز تصمیم نگرفته‌ام.»

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر