ورزش ایران / شناسه خبر: 76324 / تاریخ انتشار : 1396/8/8 15:31
|

گزینه های ریاست سازمان ورزش شهرداری

محمد دادکان، محمد جمشیدی، نصرالله سجادی، عزیزالله محمدی و هادی ساعی به عنوان جدی‌ترین گزینه‌های ریاست سازمان ورزش شهرداری تهران مطرح هستند.

ایران ورزشی آنلاین / با جدی شدن تغییرات مدیریتی در سازمان ورزش شهرداری تهران، اسامی مختلفی به عنوان گزینه‌های اصلی برای هدایت سکان ورزش پایتخت مطرح شده است.

پس از تغییر مدیریت شهری و روی کار آمدن محمدعلی نجفی به عنوان شهردار تهران، تغییر و تحولات مدیریتی در شهرداری سرعت گرفته و پس از معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری، یکی از سازمان‌هایی که تغییر مدیر آن کلید خورده است، سازمان ورزش شهرداری تهران است.

از محمد دادکان، محمد جمشیدی، نصرالله سجادی، عزیزالله محمدی و هادی ساعی به عنوان جدی‌ترین گزینه‌های ریاست سازمان ورزش شهرداری تهران نام برده می شود. کارشناسان معتقدند با توجه به اهمیت کلانشهر تهران در توسعه و ترویج ورزش در بین شهروندان به ویژه رشد و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی، طی سالهای گذشته ورزش پایتخت نتوانسته به وظایف ذاتی خود عمل کند و عملا موفقیت چندانی در ورزش شهروندی نداشته است و می طلبد که مدیریت شهری، با بازنگری در مدیریت و برنامه ریزی در حوزه ورزش به خواسته به حق شهروندان پاسخ دهد.

به نظر می رسد با ورود یکی از مدیران سرشناسی که نام شان مطرح شده است، ورزش تهران با جمعیتی بالای ده میلیون نفر وضعیت بهتری پیدا کند. استفاده از نیروهای جوان، باانگیزه، باسابقه و تفکرات ورزشی و اجرایی، صاحب فکر و خلاق که توانایی تحول در ورزش تهران را داشته و بتواند جایگاه از دست رفته آن را بازیابد، اهمیت زیادی دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر