ورزش جهان / شناسه خبر: 76302 / تاریخ انتشار : 1396/8/6 12:24
|

زیدان: نگران امنیت بازی‌مان مقابل خیرونا نیستم

گفته می‌شد که از بیم تنش‌های موجود در کاتالونیا رئال مادرید می‌خواهد با اتوبوسی غیر از اتوبوس خودش راهی کاتالونیا شود تا مبادا مورد حمله قراربگیرد و برای اعضایش مزاحمتی ایجاد شود.

ایران ورزشی آنلاین / زین‌الدین زیدان اخبار اخیر رسانه‌های اسپانیایی در مورد سفر تیمش به کاتالونیا برای بازی مقابل خیرونا در هفته دهم لالیگا را رد کرد.

گفته می‌شد که از بیم تنش‌های موجود در کاتالونیا پس از لغو همه‌پرسی استقلال این ایالت و دستگیری چند تن از استقلال‌طلبان، رئال مادرید تمهیدات ویژه‌ای برای سفر به خانه خیرونا اندیشیده است از جمله اینکه می‌خواهد با اتوبوسی غیر از اتوبوس خودش راهی کاتالونیا شود تا مبادا مورد حمله قرار بگیرد و برای اعضایش مزاحمتی ایجاد شود. زیدان اما در کنفرانس خبری پس از پیروزی 2 بر صفر مردانش برابر فوئنلابرادا در جام حذفی اسپانیا این شایعه را رد کرد و گفت: «ما نگران چیزی نیستیم و هیچ برنامه‌ای برای سفر ما تغییر نکرده است. مثل همیشه بازی خواهیم کرد بدون آنکه به چیزی جز فوتبال فکر کنیم. قرار هم نیست هیچ پیامی بفرستم. تنها به ارائه یک بازی زیبا فکر می‌کنیم. من مطمئنم که امنیت بازی برقرار خواهد بود و هیچ اتفاقی نمی‌افتد.»
زیزو درباره اخراج خسوس وایخو در بازی مقال فوئنلابرادا هم گفت: «او قطعا نمی‌‌تواند خوشحال باشد اگرچه بازی بسیار خوبی ارائه کرد. از این اتفاقات می‌افتد. او کارت قرمز گرفت اما اخراجش روی نتیجه تأثیر نگذاشت.»
 

 
captcha
تازه ها
بیشتر