فوتبال ایران / شناسه خبر: 76296 / تاریخ انتشار : 1396/8/4 13:10
|

شفر یا برانکو: شعبده باز شهرآورد کیست؟

دو مربی خارجی استقلال و پرسپولیس ممکن است برای این بازی بخواهند رقیب را با تصمیمی غیرمنتظره غافلگیر کنند.

ایران ورزشی آنلاین / ترکیب دو تیم برای این مسابقه تا حدود زیادی مشخص است اما با توجه به شناخت کمتر نسبت به شفر و اینکه او فقط دو بازی هدایت آبی‌ها را بر عهده داشته شاید موارد مبهم در مورد ارنج یازده نفره استقلال بیشتر باشد. مهم‌ترین ابهامات ترکیب استقلال درون دروازه و خط حمله است. گفته می‌شود شانس حسینی برای بازی کردن در این مسابقه زیاد است اما بعید نیست به شفر گفته باشند این بازی بازیکن بزرگ و باتجربه می‌خواهد و اینطوری رحمتی دقیقه 90 ثابت شود. در خط دفاع استقلال باز‌ی کردن وریا، مجید حسینی، چشمی و زکی‌پور قطعی به نظر می‌رسد. در خط میانی هم امید ابراهیمی، جپاروف، حیدری و شجاعیان بازی خواهند کرد. کمی جلوتر فرشید اسماعیلی در ترکیب قرار می‌گیرد و از بین علی قربانی و سجاد شهباززاده یکی در ارنج قرار می‌گیرد که نمی‌توان گفت شانس کدام یک بیشتر است. 

اما در تیم پرسپولیس تقریبا همه چیز روشن است. اگر برانکو بخواهد مثل سه بازی قبلش با دو هافبک دفاعی به میدان برود با ترکیب بیرانوند درون دروازه، حسینی، خلیل زاده، انصاری، ماهینی در خط دفاع، ربیع خواه، کامیابی نیا، رسن و امیری در خط میانی و علیپور و منشا در خط حمله بازی خواهد کرد اما اگر مثل هفته‌های ابتدایی لیگ و فصل قبل بازی کند سیامک نعمتی یا مسلمان به این ترکیب اضافه می‌شوند.
با در نظر گرفتن شائبه‌ها و مطالبی که طی این دو سه روز به آن اشاره شده و همان مساله شناخت از برانکو و شفر احتمال اینکه مرد سپیدموی آلمانی از کلاه خود خرگوشی در بیاورد که شگفتی فنی این شهرآورد لقب بگیرد بیشتر است اما همیشه این خرگوش‌ها حکم برگ برنده را بازی نکرده‌اند و ایوانکوویچ هم می‌تواند در عین قابل پیش‌بینی بودن خرگوش مخصوص خود را از کلاه بیرون بیاورد و تیمش فوتبالی ارائه دهد که در این فصل از آنها ندیده بودیم.

 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/76296
captcha
تازه ها
بیشتر