ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 76285 / تاریخ انتشار : 1396/8/1 17:09
|

سومین قربانی لیگ برتر / کومان از اورتون اخراج شد

کمتر از 24 ساعت بعد از شکست خانگی 5-2 اورتون مقابل آرسنال، رونالد کومان از هدایت این تیم برکنار شد. این سومین شکست اورتون در چهار بازی اخیر بود.

ایران ورزشی آنلاین / کمتر از 24 ساعت بعد از شکست خانگی 5-2 اورتون مقابل آرسنال، رونالد کومان از هدایت این تیم برکنار شد. این سومین شکست در چهار بازی اخیر بود تا این تیم در منطقه سقوط لیگ برتر قرار بگیرد. کومان در ماه ژوئن سال 2016 هدایت اورتون را بر عهده گرفت و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی برای خرید بازیکنان جدید 140 میلیون پوندهزینه کرد بدون اینکه جانشینی برای روملو لوکاکو جذب کند.

در بیانیه اورتون آمده: «باشگاه اورتون اعلام می‌کند که کومان جدا شده. بیل کن‌رایت، رئیس، هیات مدیره وفرهاد مشیری، سهامدار عمده باشگاه همه تشکرشان را از خدمات رونالد در 16 ماه گذشته و هدایت تیم به رتبه هفتم لیگ برتر در فصل گذشته اعلام می‌کنند.» انتظار می‌رود دیوید آنسورس، مربی زیر 23 ساله‌های باشگاه هدایت موقت تیم را به عهده بگیرد. بازی بعدی این تیم چهارشنبه شب مقابل چلسی در جام اتحادیه است.

کومان بعد از شکست مقابل آرسنال گفته بود: «در 9 هفته شروع لیگ ما با پنج تیم برتر فصل قبل بازی کردیم. هنوز باور دارم که می‌توان شرایط را تغییر داد.» اورتون در پایان هفته نهم تنها هشت امتیاز دارد.

کومان سومین مربی لیگ برتر است که این فصل برکنار می‌شود. پیش از او فرانک دی‌بوئر از کریستال‌پالاس و کرگ شکسپیر از لستر اخراج شدند. 

captcha
تازه ها
بیشتر