فوتبال ایران / شناسه خبر: 76174 / تاریخ انتشار : 1396/7/15 12:01
|

فسخ قرارداد با جباری و رحمتی یک شوخی نیست!

باشگاه استقلال دچار این تلقی است که با توجه به بندهای قرارداد جباری -یا حتی رحمتی که موقتا به تمرین برگشته- می‌تواند فسخ قرارداد آسانی را پیش رو داشته باشد.

ایران ورزشی آنلاین / بعد از اخراج سوال‌برانگیز رحمتی و جباری از استقلال، مهدی رحمتی برگشت و مجتبی جباری با رفتار عجیب مدیریت باشگاه استقلال هنوز به تمرین برنگشته. مجتبی توضیح مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دلایل اخراجش را طلب کرده و پاسخی هم دریافت نکرده. مشکل رحمتی و افتخاری اما در جلسه‌ای که محل برگزاری‌اش اتومبیل رحمتی بود انگار حل شد.

این‌ روزها اما رسانه‌ها به اشتباه تکرار می‌کنند و می‌خواهند وانمود کنند که اگر مهدی رحمتی یا مجتبی جباری مورد نظر شفر نباشند، شفر و استقلال حکم اخراج این دو بازیکن را امضا می‌کنند.
اما کسی به این نکته اشاره نمی‌کند که این دو بازیکن قرارداد دو ساله با استقلال دارند و هیچ شرطی برای اخراج بدون خسارت در قراردادشان وجود ندارد. استقلال نمی‌تواند اشتباهی را که در مورد هرایر مگویان مرتکب شد و باید هزینه کامل این اشتباه در قرارداد را بپردازد، دوباره تکرار کند. حتی اگر به شفر این اطلاعات غلط را داده‌اند که اگر خوب نیستند می‌تواند اخراج‌شان کند، باید این را هم بگویند که هر دو تا پایان فصل بعد قرارداد دارند و به دلخواه باشگاه نمی‌توانند این همکاری را تمام کنند. اینکه می‌گویند قرارداد جباری هم قابل فسخ است، اشتباه دیگری‌ است که استقلال و رسانه‌هایی که هر خبری را باور می‌کنند، با هم مرتکب می‌شوند.
باشگاه استقلال دچار این تلقی است که با توجه به بندهای قرارداد جباری -یا حتی رحمتی که موقتا به تمرین برگشته- می‌تواند فسخ قرارداد آسانی را پیش رو داشته باشد اما همین آسان گیری‌ها در فسخ قرارداد، باشگاه‌های ایرانی -از جمله استقلال و پرسپولیس- را به پرداخت هزینه‌های گزاف در پرونده‌های بین‌المللی مواجه کرده است. هنوز که پرداختی‌های چند میلیاردی را فراموش نکرده‌ایم! فسخ قرارداد با جباری و رحمتی یک شوخی نیست. چه بسا فسخ قرارداد هر کدام از این بازیکنان هزینه‌ای چند میلیاردی را روی دست استقلال بگذارد.
 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر