ورزش جهان / شناسه خبر: 76166 / تاریخ انتشار : 1396/7/14 17:38
|

یوپ هاینکس برای چهارمین بار سرمربی بایرن مونیخ شد

مسئولان بایرن مونیخ ظاهرا تمایلی نداشته‌اند هدایت تیم را به فردی بسپارند که فاقد تجربه‌ همکاری با این باشگاه باشد و این مربی 72 ساله را انتخاب کردند که در سال 2013 توانست به قهرمانی سه‌جانبه برسد.

ایران ورزشی آنلاین / گمانه‌زنی‌ها در مورد جانشین کارلو آنچلوتی، سرمربی برکنار‌شده‌ بایرن مونیخ، به پایان رسید و یوپ هاینکس که در سال ۲۰۱۳ با این تیم به قهرمانی سه‌گانه رسید، تا پایان فصل سرمربی خواهد بود.

کمتر کسی گمان می‌کرد که یوپ هاینکس، سرمربی کهنه‌کار آلمانی، بار دیگر به میدان بازگردد. او در سال ۲۰۱۳ در پی کسب قهرمانی‌ سه‌گانه با بایرن مونیخ خداحافظی کرده و اعلام کرده بود که قصد دارد، وقت خود را بیشتر صرف خانواده و زندگی شخصی‌اش کند.

بیلد روز پنجشنبه گزارش داد که جستجوی سرپرستان بایرن مونیخ به پایان رسیده و یوپ هاینکس برای چهارمین بار هدایت تیم را برعهده می‌گیرد. طبق  این گزارش هاینکس ۷۲ ساله تا پایان فصل جاری سرمربی بایرن مونیخ خواهد بود. سرانجام در روز جمعه (۶ اکتبر) گمانه‌زنی‌ها به پایان رسید و هاینکس و مسئولان باشگاه بایرن مونیخ تایید کردند که در این‌باره به توافق رسیده‌اند.

مسئولان بایرن مونیخ ظاهرا تمایلی نداشته‌اند، هدایت تیم را به فردی بسپارند که فاقد تجربه‌ همکاری با این باشگاه باشد. کارشناسان بر این باورند که هاینکس راه حلی موقتی خواهد بود تا یولیان ناگلزمان از فصل آتی به خدمت بایرن مونیخ درآید. ناگلزمان که ۳۰ سال بیش ندارد، در حال حاضر سرمربی هوفن‌هایم است و از استعدادهای بزرگ مربی‌گری محسوب می‌شود.

یوپ هاینکس در بین سال‌های ۱۹۸۷ و ۱۹۹۰، در سال ۲۰۰۹ و در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ سرمربی بایرن مونیخ بود و با این تیم موفقیت‌های زیادی به دست آورد.

captcha
تازه ها
بیشتر