ورزش جهان / شناسه خبر: 76149 / تاریخ انتشار : 1396/7/9 20:20
|

حاشیه های رفراندوم استقلال کاتالونیا / هفتمین برد متوالی بارسا مقابل سکوهای خالی

مسابقه یی که تا آستانه لغو پیش رفته بود در نهایت با برتری 3 بر صفر بارسا مقابل لاس پالماس در ورزشگاه خالی نوکمپ به پایان رسید.

ایران ورزشی آنلاین / بازی پرماجرای بارسلونا و لاس‌پالماس که به خاطر حواشی رفراندوم استقلال کاتالونیا در ورزشگاه خالی نوکمپ برگزار شد، در نهایت با برتری 3 بر صفر میزبان به پایان رسید.

صبح روز مسابقه درگیری پلیس اسپانیا با کسانی که خواهان شرکت در این رای‌گیری بودند به زخمی شدن تعدادی از مردم ختم شد. باشگاه بارسلونا در واکنش به این اتفاقات از فدراسیون فوتبال اسپانیا خواست که درباره برگزاری بازی تصمیم بگیرد، ولی فدراسیون حاضر به لغو بازی نشد. این بلاتکلیفی یک ساعت مانده به شروع بازی هم پابرجا بود تا اینکه باشگاه به خواسته فدراسیون تن داد، ولی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن خشونت‌ها اعلام کرد که بازی را در ورزشگاه خالی برگزار می‌کند. بدین ترتیب تماشاگران زیادی که خودشان را به ورزشگاه رسانده بودند، پشت درهای نوکمپ ماندند.

بازی تحت تاثیر این اتفاقات شروع خوبی نداشت و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند، ولی بوسکتس در شروع نیمه دوم موفق شد دروازه میهمان را باز کند. بعد از آن نوبت مسی بود که دو بار دیگر دروازه لاس‌پالماس را باز کند تا تعداد گل‌های این فصلش را به 14 برساند. این هفتمین برد متوالی بارسا در لالیگاست تا این تیم به صدرنشینی مقتدرانه‌اش ادامه دهد.

بعد از بازی شنیده شد که کارلس ویلاروبی، نایب رئیس باشگاه در اعتراض به برگزاری این بازی از سمتش استعفا داده است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر