ورزش جهان / شناسه خبر: 76130 / تاریخ انتشار : 1396/7/7 13:16
|

میلان: به پروژه‌مان اعتقاد داریم / مونتلا: آنچلوتی می‌تواند دستیار من باشد!

مدیر ورزشی باشگاه و مونتلا احتمالا حضور آنچلوتی در میلان را رد کردند، با این حال اگر نتایج ضعیف ادامه داشته باشد، هر اتفاقی ممکن خواهد بود.

ایران ورزشی آنلاین / با برکناری کارلو آنچلوتی از بایرن مونیخ شایعه تماس میلان با این مربی مطرح شد، با این حال مدیر ورزشی باشگاه تاکید کرد که آنها از مونتلا، سرمربی فعلی رضایت دارند.

ماسیمیلیانو میرابلی گفت: «خبر برکناری ناراحت‌کننده بود، چون آنچلوتی ثابت کرده که یکی از بهترین مربیان جهان است و نمی‌دانیم دلیل این اتفاق چه بوده. به عنوان یک طرفدار ورزش از این ماجرا ناراحتیم، ولی ما یک مربی داریم که از آنچلوتی جوانتر است و به اندازه او مستعد. ما به پروژه‌یی که با مونتلا شروع کرده‌ایم اعتقاد داریم و می‌خواهیم تا آخر این مسیر با او برویم. می‌دانیم که پرداختن به این موضوعات برای رسانه‌ها جذاب است، ولی ما مونتلا را حفظ می‌کنیم.»

شکست 2 بر صفر هفته گذشته مقابل سمپدوریا دومین شکست این فصل میلان در لیگ بود و این تیم در جریان پیروزی 2-3 مقابل ری‌یکا در لیگ اروپا نمایش خوبی نداشت. پنجشنبه شب این تیم برتری 2 بر صفر را از دست داد و تنها به لطف گل ثانیه‌های پایانی کوترونه به برتری رسید.

بعد از این بازی درباره احتمال بازگشت آنچلوتی به میلان از مونتلا هم سوال شد و او ترجیح داد با شوخی پاسخ بدهد: «من احترام زیادی برای آنچلوتی قائلم. وقتی کارم را تازه شروع کرده بودم به تماشای تمرینات او رفتم و همیشه با من مثل یک برادر رفتار کرده. اگر او بخواهد اینجا بیاید می‌تواند دستیار من باشد یا من دستیار او باشم!»

 

captcha
تازه ها
بیشتر