ورزش جهان / شناسه خبر: 76129 / تاریخ انتشار : 1396/7/7 12:56
|

دلیل اصلی اخراج کارلتو / هوینس: پنج بازیکن اصلی بایرن علیه او بودند

اخراج مربیان در شروع فصل در سنت این باشگاه آلمانی نیست. عامل اصلی این قطع همکاری را باید در اختلافاتی که در تیم وجود داشت جستجو کرد.

ایران ورزشی آنلاین / کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ یک روز بعد از شکست 3 بر صفر مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان برکنار شد. کارل هاینس رومنیگه، مدیر عامل باشگاه درباره این تصمیم گفت: «نمایش تیم از شروع فصل در حد انتظارات نبود و بازی پاریس نشان داد که باید تصمیم جدی بگیریم. کارلو دوست من است و خواهد بود، ولی باید برای بایرن تصمیمی حرفه‌ای می‌گرفتیم.»

با وجود واکنش رومنیگه به نظر نمی‌رسد نمایش تیم تنها دلیل برکناری آنچلوتی بوده باشد. بایرن از شروع فصل تنها دو شکست داشته (مقابل هوفن‌هایم و پاری سن ژرمن) و اخراج مربیان در شروع فصل در سنت این باشگاه آلمانی نیست. عامل اصلی این قطع همکاری را باید در اختلافاتی که در تیم وجود داشت جستجو کرد.

اولی هوینس، مدیر تیم گفت: «پنج بازیکن اصلی تیم علیه آنچلوتی بودند. غیرممکن بود که با این وضعیت بتوانیم ادامه بدهیم.»

هدایت موقت تیم به عهده ویلی سانیول سپرده شده که در شروع فصل به عنوان دستیار اصلی به کادر فنی اضافه شد. اگر همه چیز مطابق اوضاع پیش برود او تا پایان فصل روی نیمکت می‌نشیند و فصل اینده یولیان ناگلسمان، سرمربی 30 ساله هوفن‌هایم به عنوان سرمربی  انتخاب می‌شود.

کارلو آنچلوتی هم بعید است خیلی بیکار بماند. به محض برکناری این مربی از ایتالیا شنیده شد که میلان می‌خواهد او را جانشین مونتلا کند که نتوانسته نتایج خوبی بگیرد. او در این باشگاه به عنوان بازیکن و مربی توانسته قهرمان اروپا شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر