ورزش جهان / شناسه خبر: 76115 / تاریخ انتشار : 1396/7/3 17:10
|

دلیل جدایی فان‌نیستلروی از منچستر فاش شد: طعنه به رونالدو و کی‌روش

در کتاب خاطراتی که یکی از دوستان فرگوسن منتشر کرده به ماجرای جدایی فان نلیستلروی از منچستریونایتد پرداخته است.

ایران ورزشی آنلاین / رود فان‌نیستلروی به دلیل مشکل با کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد جدا شد. این ماجرا در خاطراتی که اخیرا منتشر شده، آمده است.

آلستر کمپل، رییس ارتباطات تونی بلر، نخست‌وزیر سابق انگلیس، از یاران نزدیک سر الکس فرگوسن بود. او در خاطراتی که دارد می‌نویسد آورده است که فرگوسن از فان‌نیستلروی راضی نبود. این بازیکن هلندی در سال 2006 راهی رئال مادرید شد. کمپل نوشته است: «به نظر فرگوسن، فان‌نیستلروی خیلی خودمحور بود و فرگوسن نمی‌دانست با او چه کند. آخرین میخ بر تابوت او زمانی زده شد که به کریستیانو رونالدو گفت که حالا کارلوس کی‌روش را پدر خودش می‌داند. پدر رونالدو که فردی معتاد به الکل بود درگذشته بود و فان‌نیستلروی گفت که رونالدو کی‌روش را جایگزین او کرده است. کارلوس هم از او خواست که احترام بگذارد ولی این بازیکن گفت که به هیچ کسی احترام نمی‌گذارد. او بعدتر عذرخواهی کرد ولی رونالدو آن را نپذیرفت. الکس وقتی شنید چه شده، فان‌نیستلروی را به خانه فرستاد.»

این بازیکن در نهایت به رئال مادرید پیوست و در سال 2009 رونالدو هم به او ملحق شد. فان‌نیستلروی در میانه فصل دوم حضور رونالدو، رئال را ترک کرد و به هامبورگ رفت. 

captcha
تازه ها
بیشتر