ورزش جهان / شناسه خبر: 76107 / تاریخ انتشار : 1396/7/2 17:39
|

مورینیو: بد بازی کردیم چون به آب ‌و ‌هوای خوب عادت نداشتیم! / نمی دانم چرا اخراج شدم

نمایش منچستریونایتد مقابل ساوتهمپتون مثل بازی های قبلی نبود، با این حال توانست خارج از خانه به سه امتیاز برسد.

ایران ورزشی آنلاین / ژوزه مورینیو پس از پیروزی یک بر صفر منچستریونایتد در خانه ساوتهمپتون گفت نمی‌داند که چرا در دقایق پایانی این بازی داور او را از کنار زمین اخراج کرد و آب و هوای خوب ساوتهمپتون را مسبب عملکرد بد شاگردانش در خانه قدیس‌ها دانست. مورینیو که تیمش نسبت به بازی‌های قبلی‌اش در این فصل لیگ برتر نمایش ضعیف‌تری ارائه کرد و برای حفظ برتری که با تک گل روملو لوکاکو به دست آورده بود به دردسر افتاد، در دقایق تلف شده نیمه دوم توسط کریگ پاسون اخراج شد.

او در پاسخ به این سوال که دلیل اخراجش چه بود، گفت: «نمی‌دانم. کریگ به من گفت که از کنار زمین بروم و من هم رفتم. توضیح بخواهم؟ نه از او دلیلش را نپرسیدم. او گفت بروم و من هم رفتم. من با مایک جونز (داور چهارم) برخوردی داشتم. بازیکنان واقعاً در دقایق پایانی بازی خسته شده بودند. 9 نفر آنها در بازی اواسط هفته گذشته برابر بورتون (در جام اتحادیه) بازی نکردند پس مساله حتی تشدید خستگی هم نبود. هوا خوب بود. ما در منچستر حتی اگر ساعت 11، 12 یا 3 بعدازظهر تمرین کنیم، چنین هوایی نداریم. جدی می‌گویم! آخرین باری که ما چنین آب و هوایی را تجربه کردیم، در لس آنجلس و مقدونیه بود و بازیکنانم دوباره چنین آب ‌و ‌هوایی را احساس کردند.»

مورینیو ادامه داد: «دیدم که برخی بازیکنانم تند و تیز نیستند. روحیه آنها فوق‌العاده بود و همیشه در تلاش بودند اما وضعیت قبل را نداشتند. پس اگر حریف‌تان با تمام داشته‌هایش مقابل شما می‌ایستد، باید بگذارید که 10، 15 دقیقه مقاومت کند و استقامت داشته باشد. ما امسال از فصل گذشته بهتریم اما این هیچ معنای خاصی ندارد. این فقط اول راه است. من واقعاً فکر می‌کنم که امسال شش تیم برای کسب قهرمانی می‌جنگند.»

ساوتهمپتون مائوریسیو پیگرینو در حالی تن به شکست خانگی داد که برای پنجمین بار در 7 بازی اخیرش نتوانست گل بزند. پیگرینو در پایان بازی گفت: «شما باید گل بزنید. من دوست ندارم درباره خوش‌شانسی یا بدشانسی حرف بزنم چون ما باید گل بزنیم و در این بازی نتوانستیم. با این حال نباید فراموش کنیم که ما خوب بازی کردیم. در کل بازی تحت کنترل ما بود آن هم مقابل منچستریونایتد که کنترل کردن آن کار سختی است.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر