ورزش جهان / شناسه خبر: 76100 / تاریخ انتشار : 1396/7/2 15:04
|

ستارگان NBA علیه ترامپ

بعد از اظهار بی میلی استفن کری برای رفتن به مهمانی کاخ سفید، دونالد ترامپ واکنش تندی نشان داد و دعوتش از تیم قهرمان NBA را پس گرفت.

ایران ورزشی آنلاین / تیم قهرمان NBA بنا به سنت قرار بود به مهمانی کاخ سفید برود، ولی با رای منفی استفن کری، ستاره گلدن استیت این مهمانی به هم خورد. کری در جمع خبرنگاران گفته بود که اگر در تیم رفتن به این مهمانی به رای گذاشته شود، پاسخ او منفی خواهد بود. ترامپ طبق معمول نتوانست خویشتندار باشد و در توییترش نوشت که «اگر کری در این باره تردید دارد، دعوتش از گلدن استیت را پس می گیرد».

در این جدال لفظی تعداد زیادی از کاربران هم به طرفداری از کری موضع گرفتند، حتی لبرون جیمز، ستاره کلیولند که رقیب گلدن استیت است. ترامپ خطاب به کری نوشته بود که «حضور در کاخ سفید برای هر آمریکایی یک افتخار است»، ولی جیمز پاسخ او را اینگونه داده: «حضور در کاخ سفید یک افتخار بود، تا زمانی که تو به آنجا نرفته بودی!»

دعوت قهرمان NBA به کاخ سفید سنتی است که از زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان شروع شده، ولی با اتفاقات اخیر این مهمانی به هم خورد. با این حال گلدن استیت خبر داد که آنها از فرصت سفر ماه فوریه به واشنگتن برای بازی مقابل تیم ویزارد استفاده می‌کنند تا «برابری، تنوع و ظرفیت» را جشن بگیرند.

captcha
تازه ها
بیشتر