ورزش جهان / شناسه خبر: 76058 / تاریخ انتشار : 1396/6/28 17:08
|

ریو فردیناند بوکسور می‌شود

ریو فردیناند می‌خواهد در 38 سالگی بوکسور حرفه‌ای شود تا هم آمادگی جسمانی‌اش را بعد از بازنشستگی از فوتبال حفظ کند و هم بتواند غم مرگ همسرش را به دست فراموشی بسپارد.

ایران ورزشی آنلاین / ریو فردیناند می‌خواهد در 38 سالگی بوکسور حرفه‌ای شود تا هم آمادگی جسمانی‌اش را بعد از بازنشستگی از فوتبال حفظ کند و هم بتواند غم مرگ همسرش را به دست فراموشی بسپارد.

گاردین گزارش داده تمرین فردیناند برای استفاده در یک سریال مستند فیلمبرداری می‌شود و نخستین مبارزه او به‌عنوان آخرین اپیزود فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدافع سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس ویدئوهای تمرین خود را روی شبکه‌های اجتماعی گذاشته و به شوخی امثال تایسون فیوری، تونی بلو و دیوید هی را به مبارزه طلبیده.

فردیناند قرار است در یک کنفرانس خبری در لندن به طور رسمی این خبر را اعلام کند. کورتیس وودهاوس هافبک سابق شفیلدیونایتد و لئون مکنزی مهاجم سابق نوریچ بعد از رفتن به بوکس موفقیت‌های نسبی هم در این ورزش به دست آوردند.

به نظر می‌رسد فردیناند مایل است فقط یک مسابقه بدهد مثل آندرو فلینتوف که دوران کوتاه بوکس او مورد تمسخر بسیاری قرار گرفت اما توانست در مسابقه سنگین سال 2012 در چهار راند ریچارد داوسون آمریکایی را شکست دهد.

فردیناند در حال حاضر مفسر دایمی BBC و بی تی اسپورت است و اوایل امسال در یک مستند از زندگی خودش بازی کرد که درباره مرگ دو سال قبل ربکا، همسرش بود. 

کلیدواژه
ریو فردیناند
captcha
تازه ها
بیشتر