ورزش جهان / شناسه خبر: 76051 / تاریخ انتشار : 1396/6/27 17:38
|

دعوای نیمار و کاوانی بر سر ضربات ایستگاهی / هشدار امری به دو ستاره پاری سن ژرمن

مهاجمان پاری سن ژرمن در یک صحنه برای زدن ضربه ایستگاهی بحث کردند و این اتفاق در نیمه دوم برای زدن ضربه پنالتی هم تکرار شد.

ایران ورزشی آنلاین / اونای امری، مربی پاری سن‌ژرمن پذیرفته که بین نیمار و ادینسون کاوانی تنش وجود دارد. این تنش در جریان برد دو بر صفر مقابل لیون در پارک‌دپرنس خود را نشان داد. پی‌اس‌جی هر شش بازی خود در لیگ یک فرانسه را برده است و با سه امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد. مقابل لیون، دو گل به‌خودی بازیکنان حریف نتیجه را تعیین کرد.

با این حال، اوضاع برای پاریسی‌ها چندان هم مساعد نبود. در یک صحنه، دنی آلوز، نیمار و کاوانی بر سر اینکه چه کسی یک ضربه ایستگاهی را بزند با هم بحث و جدل داشتند و سپس در نیمه دوم، زمانی که یک پنالتی گرفته شد، کاوانی توپ را برداشت و با وجود اعتراض نیمار، خودش آن را زد. ضربه کاوانی هم در نهایت گل نشد.

امری پس از مسابقه گفت که جنگ قدرت نیمار و کاوانی می‌تواند به‌سرعت تبدیل به ماجرا شود: «من به آنها گفتم که مشکل را بین خودشان حل کنند. به نظرم آنها می‌توانند این کار را بکنند و هر دو نفر می‌توانند ضربات را بزنند. اگر آنها به توافق نرسند، من برایشان تصمیم خواهم گرفت. نمی‌خواهم این موضوع تبدیل به مساله‌ای برای ما شود.»

کیلیان امباپه هم اولین بازی خود در ورزشگاه خانگی پاری سن‌ژرمن را تجربه کرد و نزدیک بود یک گل بزند. حرکت امباپه بود که منجر به گل دوم پی‌اس‌جی شد، هرچند که این گل را ژرمی مورل وارد دروازه خودی کرد. امباپه از هم‌تیمی‌هایش ستایش کرده و گفته که حضور چند برزیلی در پاریس مشکل‌ساز نخواهد شد: «من شروعی عالی در ورزشگاه خانگی‌مان داشتم. بازی پیچیده‌ای بود و دیدار خوبی برابر یک تیم خوب انجام دادیم. ما با هم می‌توانیم کارهای زیبایی انجام دهیم. ما خود را اینجا اثبات کردیم. من از بازی لذت می‌برم و همچنین دارم چیزهای زیادی یاد می‌گیرم. قرار است به میزان قابل توجهی رشد و پیشرفت کنم و کارهای زیادی برای انجام دادن دارم. من در کنار این بازیکنان و کادر فنی پیشرفت خواهم کرد. باشگاه به من اعتماد کرده است. من دارم تلاش می‌کنم که کم‌کم اعتماد آنها را جبران کنم. ما گروه خوبی از بازیکنان داریم. البته من کمی نگران بودم چون تیم ما پر از ستاره است اما بازیکنان همبستگی قدرتمندی دارند. بازیکنان برزیلی زیادی داریم که این باعث می‌شود تیم حال خوبی پیدا کند!»

آلوز که در یک ضربه ایستگاهی توپ را از کاوانی پنهان کرد و آن را به نیمار سپرد هم گفت که لیون تلاش خوبی داشت اما پی‌اس‌جی شایسته برد بود: «به دلیل این برد پراحساس هستیم. تیم لیون خیلی سریع بود و کار را برای ما دشوار کرد. آنها عالی جایگیری می‌کردند و حرکات ما را خوب می‌بستند. در هر حال توانستیم با پیروزی به هدفمان برسیم. عملکرد تیمی ما خوب بود و امیدواریم که به این ترتیب ادامه دهیم. بازی سختی بود. لیون می‌دانست چه باید بکند. آنها بازی را بستند و فضای کمی در اختیار ما گذاشتند. چند اشتباه در نیمه اول داشتیم. خیلی خوب پرس نمی‌کردیم ولی لیون عالی پرس می‌کرد. در نیمه دوم بهتر کار کردیم، جایگیری‌های ما بهتر شد و به نظرم شایسته برد بودیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر