فوتبال ایران / شناسه خبر: 76039 / تاریخ انتشار : 1396/6/26 19:47
|

کوه موش زایید / شکست‌ها تقصیر علی چینی بود

کوه موش زایید. این عبارت کوتاه امروز در استقلال مصداق دارد. از جمع مدیران استقلال یک بیانیه بیرون آمد و پرونده تغییر در کادر فنی استقلال با اخراج چینی بسته شد.

ایران ورزشی آنلاین / از استقلال جز اخبار نگران‌کننده و پشت‌پرده‌های بی‌مفهوم چیزی نمی‌شنوید‌. خبری از تصمیم موثر، جدی و نگاه به آینده نیست. انگار مدیران استقلال گمراه‌تر از کادر فنی و بازیکنان توپ‌ها را به در و دیوار می‌کوبند.

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در مورخ 26 شهریورماه تشکیل و در خصوص نتایج اخیر تیم استقلال بحث و تبادل نظر گردید. در این جلسه پس از استماع گزارش مدیرعامل و بررسی گزارش کارشناسان و پیشکسوتان باشگاه، اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند به جهت اهمیت موضوع تحقیقات مفصل تری صورت پذیرفته و تصمیم نهایی و گزارش اقدامات بعد از مسابقه هفته هفتم اتخاذ و به اطلاع هـواداران که مالکان اصلی باشگاه هستند رسانده شود.

اعضای هیات مدیره با مشورت پیشکسوتان باشگاه اعلام داشتند که هرگونه تصمیم عجولانه قبل از مسابقه هفته هفتم به نفع باشگاه استقلال نخواهد بود. در حال حاضر تیم استقلال احتیاج به آرامش داشته و اعضای هیات مدیره با هـمراهـی پیشکسوتان باشگاه از هـیچ گونه کوششی در جهت پیروزی و سربلندی تیم استقلال دریغ نخواهند کرد و از هـواداران عزیز درخواست می نماید به تیم محبوب خود کمک کنند تا از این مرحله سربلند بیرون بیاید.

در این جلسه اعضای کمیته فنی باشگاه انتخاب و اسامی ایشان در جلسه روز شنبه هفته آینده رسما اعلام خواهد شد.

به این ترتیب جلسه اعضای هیات مدیره با ابقای منصوریان به پایان رسید و اعضای هیات مدیره بی آنکه توضیحی پیرامون کنار گذاشتن اعضای کادرفنی و بازیکنان ارائه کنند، پایان جلسه را اعلام کردند.

رضا افتخاری روز جمعه اعلام کرده بود که به شرایط استقلال رسیدگی خواهد کرد اما در این بیانیه ای اشاره ای به هیچ یک از تصمیمات وعده داده شده، نشد.

مدیران استقلال در شرایطی همچنان مشغول کلی گویی هستند که این تیم در رده 15 جدول قرار دارد و ساعاتی قبل دو بازیکن تاثیر گذار این تیم از لیست آبی ها به صورت غیر رسمی کنار گذاشته شدند.

خبر برکناری علی چینی از مربیگری استقلال امروز زیر سایه خبر کنار گذاشته شدن مهدی رحمتی و جباری از این تیم کمرنگ شد اما این خبر حاوی یک نکته مهم بود، دوستان صمیمی منصوریان رفته رفته از این تیم کوچ می کنند.

علی چینی یکی از دستیاران منصوریان است که از شروع کارش با او کار کرده بود اما حالا به نظر با تصمیم هیئت مدیره استقلال این مربی از تیم کنار گذاشته شده است. هرچند چینی این خبر را تکذیب کرد اما به نظر جدایی او از استقلال قطعی است.

البته به نظر می رسد تغییرات در کادرفنی استقلال تنها به چینی ختم نمی شود و شنیده ها حاکی از آن است که ممکن است محمدخرمگاه دیگر دستیار منصوریان هم به زودی از کار برکنار شود.

captcha
تازه ها
بیشتر