ورزش جهان / شناسه خبر: 76004 / تاریخ انتشار : 1396/6/22 15:19
|

مورینیو: پوگبا ممکن است هفته‌ها غایب باشد/ فلاینی یکی از مهمترین بازیکنان من است

هافبک فرانسوی مقابل اندرلشت مصدوم شد و ممکن است تا شش هفته غایب باشد.

ایران ورزشی آنلاین / با وجود پیروزی قاطع سه گله و همراه با کلین‌شیت منچستریونایتد برابر بازل سوییس در شب نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سرمربی شیاطین سرخ از عملکرد شاگردانش رضایت کامل نداشت و آنها را متهم به ارائه سبکی از فوتبال کرد که به مذاق آقای خاص خوش نمی‌آید.

 یونایتد که برای نخستین بار از ماه دسامبر سال 2015 در لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت، با گل‌های مروان فلاینی، روملو لوکاکو و مارکوس راشفورد بازی را به آسانی برد هرچند این پیروزی تحت تأثیر مصدومیت پل پوگبا قرار گرفت. گفته می‌شود هافبک فرانسوی شیاطین سرخ از ناحیه همسترینگ مصدوم شده و تا 6 هفته خانه‌نشین خواهد بود.

مورینیو در پایان بازی گفت: «کسب امتیازات بازی‌های خانگی بسیار مهم است. تا زمانی که 2 بر صفر جلو بودیم، بازی‌مان ثبات داشت و با اعتماد به نفس بازی می‌کردیم. بعد از آن اما همه چیز تغییر کرد. ما دست از بازی کردن کشیدیم، دیگر با فکر بازی نمی‌کردیم، بازی را شل گرفتیم و تصمیمات درستی اتخاذ نمی‌کردیم. ممکن بود خودمان را به دردسر بیندازیم اما حریف گل نزد و ما توانستیم سومین گل‌مان را بزنیم.»

مورینیو ادامه داد: «این گل اما چیزی را در مورد افت عملکرد ما عوض نمی‌کند. بعد از گل دوم ما شروع به انجام فوتبال فانتزی و فوتبال پلی‌استیشنی کردیم. بازی‌مان کلی اشتباه داشت. دوست ندارم  دست از جدی بازی کردن بکشیم و کار تیمی را از یاد ببریم. کاری که کردیم ریسک بزرگی بود و دست‌کم گرفتن حریف. نمی‌دانم در این رقابت‌ها تفاضل گل چقدر نقش خواهد داشت اما فصل گذشته، جایگاه و بسیاری از موقعیت‌های‌مان را به خاطر شل گرفتن بازی از دست دادیم. من این شیوه بازی کردن را دوست ندارم. دوست ندارم بازیکنانم بیش از اندازه خونسرد بازی کنند.»

آقای خاص سپس به وضعیت پوگبا اشاره داشت و گفت تصور می‌کند او بازی هفته آینده شیاطین سرخ مقابل اورتون که در اولدترافورد برگزار می‌شود را از دست خواهد داد. مربی پرتغالی قرمزپوشان شهر منچستر گفت: «با تجربه‌ای که دارم، احساس می‌کنم او از ناحیه همسترینگ مصدوم شده است و ممکن است هفته‌ها غایب باشد.»

مورینیو در پایان دوباره از بازیکن محبوبش مروان فلاینی که گل اول یونایتد را زد، تمجید کرد و گفت: «من باز هم همان حرف‌های قبلی‌ام را درباره فلاینی می‌زنم. او بازیکنی با قابلیت‌های خاص است که در چند منطقه از میدان می‌تواند برای ما بازی کند. او یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیم من است.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر