ورزش جهان / شناسه خبر: 76003 / تاریخ انتشار : 1396/6/22 15:09
|

واکنش خشمگین ریبری به تعویض / آنچلوتی: من که درک نمی‌کنم!

مهاجم فرانسوی از تعویض مقابل اندرلشت ناراضی بود و پیراهنش را به نیمکت کوبید.

ایران ورزشی آنلاین / کارلو آنچلوتی گفته واکنش فرانک ریبری به تعویض شدنش را درک نمی‌کند. ریبری در جریان برد سه بر صفر بایرن برابر اندرلخت در لیگ قهرمانان در دقیقه 78 تعویض شد. زمانی که این بازیکن 34 ساله بیرون آمد، بایرن دو بر صفر پیش بود و حریف هم به دلیل اخراج سون کومس در دقیقه 11، ده‌نفره شده بود.

توماس مولر در دقایق پایانی جای ریبری را در میدان گرفت. ریبری که قدیمی‌ترین بازیکن حال حاضر بایرن است، به‌آهستگی از زمین خارج شد و از سمتی بیرون رفت که با آنچلوتی رودررو نشود. او سپس پیراهنش را به روی نیمکت ذخیره‌ها پرتاب کرد.

از آنچلوتی درباره واکنش ریبری سوال شد و او گفت: «البته درک می‌کنم که بازیکن می‌خواهد 90 دقیقه را بازی کند اما آنها شاید گاهی درک نمی‌کنند که من برخی تعویض‌ها را به دلیل عملکرد بازیکن انجام نمی‌دهم. عملکرد ریبری خوب بود ولی او را تعویض کردم چون 10 دقیقه به پایان مانده بود. بازی در کنترل ما بود و ریبری روز یکشنبه کمی مشکل پیدا کرده بود و نتوانسته بود تمرین کند. به این دلیل خواستم به او استراحت بدهم. من واکنش او را درک نمی‌کنم و از او در این باره سوال خواهم کرد. او عصبانی بود اما کارت زرد هم گرفته بود و می‌خواستم به او استراحت بدهم. عملکردش خوب بود. شاید خودش به کاری که کرد فکر نکرده است.»

او درباره نمایش بایرن مقابل تیم 10نفره حریف گفت: «بازی ما بی‌نقص نبود اما پس از آنکه زود یک بر صفر پیش افتادیم، بازی را تحت کنترل گرفتیم. به نظرم خیلی محکم بازی نکردیم. می‌توانستیم محکم‌تر بازی کنیم اما نیازی نبود. بازی تحت کنترل ما بود. در کل من راضی‌ام.»

او درباره حرف یولیان ناگلزمان که گفته دوست دارد مربی بایرن شود هم گفته است: «کاملا طبیعی است که یک مربی جوان، مخصوصا مربی خوبی مانند یولیان، رویای مربیگری در تیمی بزرگ را داشته باشد. او آلمانی هم هست و این موضوع کاملا طبیعی است.»

captcha
تازه ها
بیشتر