فوتبال ایران / شناسه خبر: 75997 / تاریخ انتشار : 1396/6/22 14:05
|

خط و نشان برای پرسپولیس / دیه‌گو کاستا در الهلال؟

بعد از تیم های چینی، حالا عربستانی‌ها تیم‌های جدیدی هستند که برای خرید بازیکنان بزرگ و مطرح اروپا دست به ریخت و پاش بزرگی می‌زنند.

ایران ورزشی آنلاین / الهلال عربستان با شکست العین راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد. نماینده عربستان در مرحله نیمه نهایی باید برابر پرسپولیس ایران قرار بگیرد و برای فتح عنوان قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قصد دارد سرمایه گذاری بزرگی انجام دهد.

مسئولان این باشگاه ثروتمند ریاض تصمیم دارند برای کسب عنوان قهرمانی آسیا، دیه‌گو کاستا ستاره چلسی را به خدمت بگیرند. این مهاجم اسپانیایی با شروع فصل جایی در لیست آنتونیو کونته نداشت و تصمیم دارد تا در بازار نقل و انتقالات زمستانی با پایان محرومیت اتلتیکو مادرید راهی تیم سابق خود شود که حالا با توجه به شرایط حضور در چلسی، الهلال عربستان تلاش های خود برای جذب این بازیکن را آغاز کرده است.

پیش از این از تیم های سوپر لیگ ترکیه و چین به عنوان مقصد احتمالی کاستا برای نیم فصل ابتدایی یاد می شد اما انتقال این بازیکن به این دو لیگ صورت نگرفت تا الهلال عربستان حالا مشتری جدی این بازیکن باشد. البته الهلال عربستان همین حالا 4 بازیکن خارجی در ترکیب خود دارد و در صورت جذب دیه‌گو کاستا باید یک بازیکن را از لیست خود خارج کند اما برای این موضوع با منع قانونی رو به رو نیست و می تواند تا یک هفته قبل از دیدار با پرسپولیس لیست خود را تغییر دهد.

حضور کاستا در الهلال برای قدرتنمایی عربستانی ها می تواند کفه ترازو را به نفع نماینده عربستان سنگین کند و بعد از تیم های چینی، حالا عربستانی ها تیم های جدیدی هستند که برای خرید بازیکنان بزرگ و مطرح اروپا دست به ریخت و پاش بزرگی می زنند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75997
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر