فوتبال ایران / شناسه خبر: 75994 / تاریخ انتشار : 1396/6/21 22:33
|

ابوظبی مثل عمان / برانکو، برنده جنگ نیمکت‌ها

در چنین بازی‌های نزدیکی جزئیات نتیجه نهایی را رقم می‌زند. تجربه بالای برانکو نسبت به ربرف در هر دو بازی رفت و برگشت به پرسپولیس کمک کرد که از این پیچ خطرناک عبور کند و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد.

ایران ورزشی آنلاین / اخراج زودهنگام کمال کامیابی‌نیا می‌توانست نقطه عطف این بازی باشد، ولی برانکو و بازیکنان پرسپولیس اجازه ندادند این حادثه ناخواسته مانع صعودشان شود و اثر آن را به حداقل رساندند. بزرگترین هنر مربی این است که تاثیر حوادث را تا جای ممکن کم کند و با ابزاری که در اختیار دارد سرنوشت را به دست بگیرد.

لحظه‌ای که پرسپولیس ده نفره شد، خوشبختانه بازی را برده بود و برنامه‌اش را روی کنترل بازی گذاشت، ولی بعد از گل دقیقه 52 الاهلی چاره‌ای جز تغییر رویه نداشتند. برانکو که در بازی رفت با سه تعویض ورق را برگردانده بود، این بار هم تعویض‌های درخشانی داشت. هر سه بازیکنی که او به زمین فرستاد در تغییر نتیجه موثر بودند. شایان مصلح که به جای احمدزاده به زمین رفته بود، سمت چپ تیم را راه انداخت و ریباند او روی کرنربود که پرسپولیس را به پنالتی رساند و الاهلی ده نفره شد. این پنالتی را منشا، دیگر بازیکن تازه‌نفس تیم با دقت و خونسردی به گل صعود تیمش تبدیل کرد.

در آخرین دقیقه نوبت بشار رسن بود که مثل بازی رفت ورود خیلی خوبی داشت و با فرار دیدنی‌اش یک پنالتی دیگر برای تیمش گرفت.

معمولا در چنین بازی‌های نزدیکی جزئیات نتیجه نهایی را رقم می‌زند و تجربه بالای برانکو نسبت به ربرف در هر دو بازی رفت و برگشت به پرسپولیس کمک کرد که از این پیچ خطرناک عبور کند و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد. 

captcha
تازه ها
بیشتر