ورزش جهان / شناسه خبر: 75985 / تاریخ انتشار : 1396/6/20 17:47
|

ایموبیله: هر تیمی نمی‌تواند چهار گل به میلان بزند

مهاجم لاتزیو و تیم ملی ایتالیا مقابل میلان ستاره زمین بود و با زدن سه گل نقش مهمی در پیروزی پرگل تیمش داشت.

ایران ورزشی آنلاین / چیرو ایموبیله که برابر میلان هت‌تریک کرد، گفت هر تیمی نمی‌تواند چهار گل به میلان بزند. این مهاجم ایتالیایی در این دیدار درخشان بود و سه گل زد و گل لوییس آلبرتو را هم ساخت.

ایموبیله که اخیرا به دلیل بازی ضعیفش در دیدار ایتالیا و اسپانیا با انتقاداتی مواجه شده بود، گفته اکنون بلوغ بیشتری یافته است: «حالا بالغ شده‌ام و خونسرد هستم. این را پس از مسابقه برابر اسپانیا هم می‌دانستم. امروز برای ما سخت بود که پس از تساوی مقابل اسپال، بتوانیم خود را بازیابیم. همه گفتند که ما پس از سوپرجام افت کرده‌ایم اما هر تیمی نمی‌تواند چهار گل به میلان بزند.»

سیمونه اینتزاگی، مربی لاتزیو هم گفت که اکنون حرف درباره لاتزیو بیشتر زده خواهد شد. لاتزیو هم یوونتوس را برده و هم میلان را و اینتزاگی گفت: «امسال برای ما دشوارتر می‌شود، چرا که باید در لیگ اروپا هم شرکت کنیم. اگر به این ترتیب بازی کنیم، به دستاوردهای بزرگی خواهیم رسید. پیش از این مسابقه، هیچ کس انتظار این نتیجه را نداشت اما من دیده بودم که تیمم وضعیت خوبی دارد و می‌دانستیم که چه کار بکنیم. نبرد برای سهمیه لیگ قهرمانان بسیار دشوار خواهد بود اما نکته رضایت‌بخش واقعی این است که طرفداران زیادی به ورزشگاه المپیک می‌آیند. پس از بازی امروز، افراد بیشتری درباره لاتزیو صحبت خواهند کرد. پیش از آنکه ما یوونتوس را در سوپرجام ببریم و میلان را در اینجا، مردم تمایل داشتند که ما را نادیده بگیرند.»

او درباره ایموبیله هم گفت: «هیچ حرفی برای توصیف او ندارم، هرچند که می‌دانستم او در این فصل واقعا به ما کمک خواهد کرد.»

captcha
تازه ها
بیشتر