ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75984 / تاریخ انتشار : 1396/6/20 17:30
|

اخراج دی‌بوئر بعد از 77 روز / هاجسون، گزینه اصلی مربیگری کریستال پالاس

چهار شکست متوالی بدون حتی یک گل زده در لیگ برتر کار مربی هلندی را تمام کرد و بعد از ناکامی در اینتر یک نمره منفی دیگر در کارنامه او ثبت شد.

ایران ورزشی آنلاین / اوضاع کریستال پالاس در فصل جدید لیگ برتر بدتر از چیزی شد که بود. این تیم این هفته چهارمین شکست متوالی‌‌اش  را در خانه برنلی متحمل شد تا بدون امتیاز در رده نوزدهم جدول بماند. یک گاف زودهنگام از سوی لی چونگ یونگ به تیم میزبان این فرصت را داد تا در دقیقه سوم به گل برسد و با همین یک گل بازی را ببرد.

فرانک دیبوئر که تیمش در این فصل نه امتیاز گرفته است نه گلی به ثمر رسانده است، شاهد بازی بهتری از مردانش در قیاس با هفتههای گذشته بود اما تیم او باز هم تن به شکست داد تا این مرد هلندی  از کریستال پالاس اخراج شود.

دیبوئر تنها پس از 4 بازی و 77 روز نشستن روی نیمکت پالاس اخراج شد تا رکورد کوتاهترین دوره مربیگری در لیگ برتر از نظر تعداد بازی به نام او ثبت شود. از نظر تعداد روزهای مربیگری نیز او در رده سوم ایستاده. البته دیبوئر 5 میلیون پوند غرامت میگیرد چون قراردادش سه ساله بوده است.

دی بوئر تابستان امسال جانشین آلاردایس شد که توانست پالاس را در لیگ برتر حفظ کند، ولی گفت که نیاز به استراحت دارد و از سمتش کناره گیری کرد. مربی 47 ساله هلندی فصل گذشته هم در اینتر عملکرد ناموفقی داشت و بعد از تنها 85 روز برکنار شده بود. روی هاجسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس جدی ترین گزینه جانشینی دی بوئر روی نیمکت کریستال پالاس است.

captcha
تازه ها
بیشتر