فوتبال ایران / شناسه خبر: 75977 / تاریخ انتشار : 1396/6/19 20:17
|

بررسی شایعه‌ای که امروز شنیده شد / شفیلدونزدی دژاگه را می‌خواهد؟

برخی از سایت ها و خبرگزاری ها از علاقه شفیلدونزدی به کاپیتان تیم ملی ایران نوشتند، ولی ماجرا چیست؟

ایران ورزشی آنلاین / روز گذشته برخی سایت‌ها خبری از علاقه شفیلدونزدی به اشکان دژاگه منتشر کردند. اشکان بعد از نیم‌فصل دوم فصل گذشته که در ولفسبورگ گذراند و به دلیل مصدومیت دقایق خیلی کمی فرصت بازی پیدا کرد، بدون تیم مانده و در آستانه جام جهانی باید هر چه زودتر به فکر پیدا کردن تیم جدیدی باشد. با این حال خبر علاقه باشگاه دسته دومی (چمپیونشیپ) انگلیسی به کاپیتان تیم ملی تنها گمانه‌زنی یکی از سایت‌های این کشور است.

در گزارشی که در سایت HITC منتشر شده، نویسنده سه مهاجم کناری سرعتی که در حال حاضر بدون تیم هستند را به شفیلد ونزدی پیشنهاد داده که به عنوان بازیکن آزاد به تیمش اضافه کند. آیدن کاسیک نوشته است: «جغدها در پنجره تابستانی توانستند برای اکثر پست‌هایی که در آن مشکل داشتند بازیکن پیدا کنند، ولی هنوز یک پست وجود دارد که کارلوس کاروالیال می‌تواند برای آن به دنبال بازیکن جدید باشد.»

او در ادامه به سه بال کناری که بدون تیم هستند اشاره کرده که هروین اونگندا، اشکان دژاگه و ولکان سن هستند. او درباره دژاگه نوشته: «بازیکن سابق فولام و ولفسبورگ تابستان امسال بعد از دوره مصدومیت آزاردهنده‌اش از سوی ولفسبورگ آزاد شد. آمار این بازیکن 31 ساله در فوتبال انگلیس (5 گل و 6 پاس گل در 43 بازی) خیلی درخشان نیست، ولی در صورت آمادگی می‌تواند بازیکن موثری باشد. او اولین بازیکن ایرانی تاریخ شفیلدونزدی خواهد بود.»

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75977
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر