ورزش جهان / شناسه خبر: 75975 / تاریخ انتشار : 1396/6/19 19:26
|

آنچلوتی: بی توجهی به جزییات کار دست‌مان داد

بایرن مونیخ مثل فصل قبل مغلوب هوفن هایم شد. آنچلوتی اما دلیل این ناکامی را اشتباهات بازیکنان خودش می داند.

ایران ورزشی آنلاین / اولین شکست فصل بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا در خانه هوفنهایم با نتیجه 2 بر صفر رقم خورد؛ شکستی که سرمربی ایتالیایی این تیم کارلو آنچلوتی آن را نتیجه بی‌توجهی شاگردانش به جزییات بازی دانست.

بایرن مونیخ پس از دریافت گل اول هرگز نتوانست واکنش مناسبی برای جبران آن گل نشان دهد و خیلی زود دومین گل را هم خورد و در عرض 27 دقیقه 2 بار دروازه‌اش باز شد.

آنچلوتی در پایان بازی به خبرنگاران از نارضایتی‌اش نسبت به کم‌دقتی بازیکنانش در خط حمله گفت و آن را نقطه ضعف تیمش دانست. او گفت: «بی‌توجهی به جزییات کار، این نتیجه را برای ما رقم زد. در صحنه گل اول ما به اندازه کافی تمرکز نداشتیم و همین باعث دریافت گل دوم هم شد. قبول این نتیجه با توجه به موقعیت‌های گلزنی فراوانی که داشتیم سخت بود. بازی تحت کنترل ما بود اما نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم در حالی که هوفنهایم از سه موقعیتی که داشت 2 بار به گل رسید. در کل ما خوب بازی کردیم اما با تمام توان‌مان بازی نکردیم. در چنین مسابقه‌هایی اگر با 95 درصد توان‌تان هم بازی کنید کافی نیست اما در فوتبال گاهی اوقات از این اتفاقات رخ می‌دهد و ما باید روی بازی بعدی‌مان تمرکز داشته باشیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر