ورزش جهان / شناسه خبر: 75972 / تاریخ انتشار : 1396/6/19 14:42
|

شب رویایی مسی و دوستان / بارسا دیگر چه می‌خواهد؟

بارسا در شهرآورد کاتالونیا با هتریک مسی به برتری 5 بر صفر رسید، ساعاتی بعد از اینکه رئال برای دومین بار در فصل جدید متوقف شد. سمدو و دمبله، خریدهای جدید تیم هم درخشیدند.

ایران ورزشی آنلاین / بارسا سومین بازی‌اش در لالیگا را هم با برد پشت سر گذاشت. آنها در شهرآورد کاتالونیا تیم اسپانیول را 5 بر صفر شکست دادند و با 9 امتیاز به صدر جدول رفتند.

قبل از بازی کارگردان چند طرفدار جوان بارسا را به تصویر کشید که نوشته جالبی در دست داشتند: «چرا اضطراب داشته باشیم، وقتی مسی هست؟» حق با آنها بود. مسی در شبی که سرحال بود با هتریکش (دقایق 26، 35 و 66) کار را تمام کرد. گل اول او آفساید بود، ولی وقتی گل‌های بعدی زده شد، دیگر صحبت از تاثیر این اشتباه داور بیهوده بود.

لحظاتی بعد از گل سوم مسی نوبت عثمان دمبله، خرید 150 میلیون یورویی بارسا بود که اولین بازی برای این تیم را تجربه کند. او جانشین دلوفئو شد. در دقیقه 87 نوبت پیکه بود که روی یک کرنر با ضربه سر گل چهارم را بزند. دو دقیقه بعد پای سوارز هم به گلزنی باز شد تا جشن بارسا کامل شود. سازنده این گل دمبله بود تا در برد بارسا سهیم باشد و هواداران را برای روزهای بهتر امیدوار کند.

ساعاتی قبل از این برد پرگل رئال مادرید برای دومین بازی متوالی به تساوی رسید تا فاصله دو تیم به چهار امتیاز برسد. والورده بعد از بازی با اشاره به این اختلاف گفت: «هنوز در شروع فصل هستیم و این فاصله معنای خاصی ندارد، ولی همیشه بهتر است جلو باشید تا عقب.»

او درباره بازی خوب سمدو در دفاع راست اضافه کرد: «سمدو بازیکنی سریع و قوی است و که در حمله و دفاع خوب کار می‌کند و خیلی به ما کمک خواهد کرد. او نیاز به زمان داشت تا با تیم هماهنگ شود، ولی روز به روز بهتر می‌شود.»

والورده درباره درخشش مسی گفت: «برای لئو خیلی خوشحالم که سه گل زد. او فوق‌العاده بود.» او درباره اولین بازی دمبله هم گفت: «هدف این بود که او برای دقایقی بازی کند. ما خیلی به او امید داریم و این بازی تنها قدم اول بود. همبازیان دمبله می‌دانند که او چه کیفیت بالایی دارد.» 

captcha
تازه ها
بیشتر