ورزش جهان / شناسه خبر: 75970 / تاریخ انتشار : 1396/6/19 00:07
|

اولین تساوی منچستریونایتد / مورینیو: از نتیجه راضی نیستم

چوپو موتینگ، مهاجم استوک دو بار دروازه ده خئا را باز کرد تا منچستریونایتد بعد از سه برد متوالی متوقف شود.

ایران ورزشی آنلاین / منچستریونایتد بعد از سه برد متوالی در لیگ برتر امشب مقابل استوک متوقف شد و به تساوی 2-2 رسید. تیم مورینیو با این تساوی 10 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به منچسترسیتی به صدر جدول برگشت.

 در نیمه اول چوپو موتینگ میزبان را پیش انداخت، ولی پوگبا قبل از پایان این نیمه گل تساوی را به ثمر رساند. در نیمه دوم نوبت منچستر بود که پیش بیفتد و لوکاکو روی پاس مخیتاریان در دقیقه 57 دروازه میزبان را باز کرد، ولی چوپو موتینگ تنها شش دقیقه دوباره موفق به گلزنی شد. او روی یک ضربه کرنر فیل جونز را جا گذاشت و با ضربه سر دروازه ده خئا را باز کرد.

مورینیو برای رسیدن به سه امتیاز در دقایق بعدی ماتا و مارسیال را هم به زمین فرستاد، ولی تیمش موفق به باز کردن دفاع تیم میزبان نشد.

مربی پرتغالی بعد از این تساوی گفت که از نتیجه راضی نیست: «از این یک امتیاز راضی نیستم چون ما به برد نزدیکتر بودیم. با این حال نتیجه را می‌پذیرم. یک تیم برای پیروزی تلاش کرد و یک تیم برای گرفتن یک امتیاز،ولی آنها به خوبی دفاع کردند و در ضدحملات و ضربات ایستگاهی خطرناک بودند. ده‌خئا فقط یک مهار داشت، ولی ما روی کرنر نتوانستیم دفاع کنیم و مجازات شدیم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر