ورزش جهان / شناسه خبر: 75968 / تاریخ انتشار : 1396/6/18 18:19
|

رئال لوانته را هم نبرد! / زیدان: باید بهتر از این بازی کنیم

رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو بدون چند بازیکن اصلی اش متوقف شد. زیدان که تیمش در سه بازی چهار امتیاز از دست داده از این شرایط راضی نیست.

ایران ورزشی آنلاین / رئال مادرید بعد از تساوی 2-2 مقابل والنسیا در هفته دوم لالیگا، امروز در خانه هم مقابل لوانته با تساوی یک بر یک متوقف شد.

رئال که در بازگشت ملی‌پوشانش از بازی‌های ملی با ترکیب متفاوتی بازی می‌کرد و رونالدو،  و مودریچ را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت، در دقیقه 12 با گل ایوی غافلگیر شد. او روی پرتاب اوت بلند زودتر از کارواخال به توپ رسید و کاسیا را با ضربه‌ای نرم غافلگیر کرد.

دومین اتفاق بد برای رئال مصدومیت زانوی بن‌زما بود و زیدان مجبور شد قبل از دقیقه 30 بیل را به جای او به زمین بفرستد. در دقیقه 36 لوکاس واسکز موفق شد ریباند ضربه سر راموس را با یک بغل پا به گل تساوی تبدیل کند.

زیدان در نیمه دوم ایسکوی آماده را هم به زمین فرستاد، ولی تلاش این تیم برای زدن گل برتری با درخشش رائول فرناندز، دروازه‌بان لوانته بی‌نتیجه ماند. در آخرین ثانیه‌های بازی مارسلو در محوطه جریمه لوانته با مدافع حریف در هم پیچید و داور به دلیل لگد مدافع برزیلی به او کارت قرمز نشان داد.

زیدان بعد از بازی به عملکرد ضعیف رئال اعتراف کرد و گفت که تیمش باید بهتر از این بازی کند: «نمی‌توانیم از این بازی خوشحال باشیم. ما چهار امتیاز از دست داده‌ایم و این باید ما را نگران کند.»

او درباره دلایل بازی ضعیف تیمش اضافه کرد: «کمبودهای زیادی داشتیم. شروع بازی برای ما خیلی مهم است و ما شروع خوبی نداشتیم. ولی نباید آشفته شویم و باید به بازی بعد فکر کنیم. باید بهتر از این باشیم.»

زیدان در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت که تیمش مشکل بدنی ندارد: «ما مشکل بدنی نداریم و این را در نیمه دوم نشان دادیم. مشکل ما این بود که راه حل‌هایی برای گلزنی پیدا نکردیم و باید در حملات موثرتر باشیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر