ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75966 / تاریخ انتشار : 1396/6/18 14:30
|

کلوپ: هواداران، کوتینیو را می بخشند

ستاره برزیلی در هفته های گذشته تلاش زیادی برای رفتن به بارسلونا داشت و ظاهرا به خاطر مصدومیت در تمرینات حضور نداشت. به همین خاطر کلوپ امروز از این بازیکن مقابل سیتی استفاده نمی کند.

ایران ورزشی آنلاین / سرمربی لیورپول اعتقاد دارد که هواداران این تیم فیلیپه کوتینیو را خواهند بخشید. یورگن کلوپ در آستانه بازی امروز (ساعت 16) تیمش مقابل منچسترسیتی مدعی شد خواسته فیلیپه کوتینیو برای پیوستن به بارسلونا اتفاق عجیبی نبوده و هواداران لیورپول او را درک خواهند کرد.

کلوپ به خبرنگاران گفت: «فکر می کنم همه در نهایت شرایط را درک کنند و متوجه شوند که کوتینیو می‌خواست به بارسلونا برود نه اورتون! در آن صورت شرایط فرق می کرد. البته اورتون باشگاه شگفت انگیزی است اما اگر کوتینیو می خواست به چنین رقیبی برود شرایط خیلی فرق می کرد. من با کوتینیو صحبت کردم و خواسته او برای جدایی هیچ ربطی به باشگاه و یا هواداران نداشت. اتفاقات زیادی در دنیا هستند که شما می توانید بابت ان ها نگران باشید اما این قضیه واقعا هیچی نیست. شما باید به اندازه کافی باهوش باشید و از اول رابطه را آغاز کنید. از نظر من اتفاق غیر قابل بخششی رخ نداد. نخستین بار در تاریخ نبود که بازیکنی خواهان ترک تیم می‌شود و مطمئنا برای آخرین بار هم این اتفاق رخ نداد.»

البته کلوپ در بازی امروز از کوتینیو استفاده نمی‌کند و هافبک برزیلی بعید است در ورزشگاه اتحاد به میدان برود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر