ورزش جهان / شناسه خبر: 75965 / تاریخ انتشار : 1396/6/18 14:04
|

رئال مادرید – لوانته؛ ویروسی که بر زیدان اثر نمی‌کند

رئال مادرید در شروع هفته سوم لالیگا میزبان لوانته است. اکثر بازیکنان این تیم به تازگی از اردوی ملی برگشته اند، با این حال زیدان نگران از دست دادن امتیاز نیست.

ایران ورزشی آنلاین / اکثر بازیکنان رئال مادرید به تازگی از اردوی تیم ملی برگشته‌اند، با این حال زیدان درباره موفقیت تیمش (ساعت 15:30 امروز) در بازی مقابل لوانته ناامید نیست. معمولا تیم‌های بزرگ بعد از بازی‌های ملی به خاطر خستگی ستارگان‌شان به دردسر می‌افتند؛ مشکلی که به ویروس فیفا مشهور شده، ولی رئال از زمان شروع کار زیدان به عنوان سرمربی نسبت به این ویروس ایمن بوده است.

پس از حضور زیدان روی نیمکت رئال، بازیکنان این تیم 5 بار در اردوی تیم ملی کشورشان حضور یافته اند و پس از بازگشت آنها، رئال 5 مسابقه انجام داده که در هر 5 دیدار به پیروزی رسیده است.

 دیدار اول به ال کلاسیکو در فصل اول حضور زیدان بازمی‌گردد که بازیکنان پس از بازگشت از بازی‌های ملی، مقابل بارسلونا در نوکمپ موفق به برتری 2 بر یک شدند. فصل گذشته، پس از اردوی اول، اوساسونا را 5-2 شکست دادند، پس از اردوی دوم بتیس را 6-1 بردند، پس از اردوی سوم اتلتیکو را 3 بر صفر شکست دادند و پس از اردوی چهارم 3 بر صفر آلاوس را شکست دادند و بدین ترتیب، رکورد 100 درصد پیروزی در 5 تقابل پس از اردوهای تیم های ملی کسب کرده اند.

 این بهترین عملکرد رئال بعد از بازی‌های ملی در دو دهه اخیر است. پس از تیم زیدان، رئال با هدایت کی‌روش و پیگرینی موفق شده بودند 3 بازی را پس از اردوهای تیم‌های ملی با پیروزی پشت سر بگذارد. برای بیشتر مربیان موفق رئال، این دیدارها همیشه دردسرساز بودند. برای مثال، فابیو کاپلو تنها در 4 بازی از 8 بازی به پیروزی رسید و ویسنته دل بوسکه، در 4 بازی از 9 بازی موفق به کسب برد شد.

توانایی زیدان برای اجرای سیستم چرخشی باعث شده تا این تیم همیشه نفراتی آماده در اختیار داشته باشد و حالا برای بازی مقابل لوانته نیز اوضاع از همین قرار است. 

ترکیب رئال مقابل لوانته: کاسیا، راموس، ناچو، کارواخال، مارسلو، مارکوس یورنته، تئو هرناندز، کروس، لوکاس، آسنسیو، بن زما.

captcha
تازه ها
بیشتر