ورزش جهان / شناسه خبر: 75907 / تاریخ انتشار : 1396/6/11 19:09
|

کین: واقعا ماه آگوست را دوست ندارم

مهاجم تاتنهام در ماه آگوست نتوانست برای تیمش گلزنی کند، ولی در اولین روز ماه سپتامبر دو بار دروازه مالت را باز کرد.

ایران ورزشی آنلاین / سپتامبر که بیاید همه چیز درست می‌شود. تقویم ماه نهم سال را شروع کرده و هری کین گلزنی را آغاز کرده. واقعا جالب است که این ماه آگوست چطور روی توانایی‌های او به ‌عنوان یک گلزن سایه می‌افکند. البته اینکه حریفی همچون مالت مقابل شان قرار گرفت هم کمک زیادی کرد. برابر این تیم کوچک، بازی آنطور که نتیجه نشان می‌دهد آسان نبود و هشت دقیقه از نیمه دوم گذشت تا مهاجم تاتنهام، انگلیس را از بن بست خارج کند. خود او در آخرین لحظات وقت‌های تلف‌شده گل چهارم را زد هرچند آن موقع خیلی از هواداران تیم میهمان از استادیوم خارج شده بودند.

تفاوت ستاره‌های لیگ برتر با بازیکنان نیمه حرفه‌ای مالت همان یک گل کین بود تا اینکه در فاصله دقیقه 86 تا دقیقه سوم وقت‌های تلف‌شده، میهمان به سه گل دیگر رسید.

کین بعد از این پیروزی گفت: «چنین بازی‌هایی در خارج از خانه هیچ وقت قرار نیست آسان باشد. ما تلاش می‌کردیم به گل برسیم اما ده نفره دفاع می‌کردند. می‌دانستیم اگر بازی را باز کنیم، فضا به دست می‌آوریم. مربی تصمیم می‌گیرد و آن سیستم و بازیکنانی را انتخاب می‌کند که فکر می‌کند بهتر است. ما 4 بر صفر برده‌ایم و این یعنی همه چیز خوب است.»

او در توییتر هم نوشت: «واقعا آگوست را دوست ندارم! یک بازی و نتیجه خوب خارج از خانه.»

مهاجم تاتنهام هنوز در این فصل نتوانسته برای تیم باشگاهی خود گل بزند و حالا که وین رونی، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس از فوتبال ملی کناره‌گیری کرده مسوولیت بیشتری بر عهده او قرار گرفته. این بازیکن 24 ساله در 20 بازی ملی 10 گل زده. کین بهترین گلزن انگلیس با مربیگری ساوت‌گیت بوده. او پنج گل زده که بیش از دو برابر نفر بعدی است. 

captcha
تازه ها
بیشتر