ورزش جهان / شناسه خبر: 75893 / تاریخ انتشار : 1396/6/10 17:46
|

عصبانیت سانچز و سران منچسترسیتی از آرسنال

ستاره اهل شیلی قرار بود به تیم گواردیولا برود، ولی آرسنال نتوانست جانشینی برای او پیدا کند تا این انتقال به هم بخورد.

ایران ورزشی آنلاین / منچسترسیتی از رفتار آرسنال در قبال  آلکسیس سانچز ناراضی است. آرسنالی‌ها به نحوی کار کردند که در نهایت، سانچز در این باشگاه ماندنی شد. توپچی‌ها در آخرین روز انتقالات اعلام کردند که پیشنهاد 55+5 میلیون پوندی منچسترسیتی برای سانچز را پذیرفته‌اند اما به‌شرطی اجازه رفتن را به این بازیکن می‌دهند که جانشینی برایش پیدا کنند.

آرسنال امیدوار بود که توما لمار، بال موناکو با قیمت 90 میلیون پوند به این تیم بپیوندد اما این انتقال انجام نشد و به این ترتیب، سانچز در آخرین سال قراردادش با آرسنال در این تیم ماندنی شد.

مقامات سیتی از این شگفت‌زده‌اند که آرسنال با وجود آنکه از بهار می‌دانست سیتی به خرید سانچز علاقه دارد، تا آخرین روز انتقالات، کاری برای خرید جانشین او انجام نداده بود.

آنها در طول تابستان با آرسنال در تماس بودند اما آرسن ونگر اصرار داشت که سانچز فروشی نیست. در هر حال، آرسنال پیشنهاد نهایی سیتی را قبول کرد. گفته می‌شود آنها می‌خواستند در ازای بخشی از مبلغ انتقال سانچز، رحیم استرلینگ به این باشگاه بیاید اما سیتی با این انتقال مخالفت کرد.

در همین حال خبر می رسد که سانچز هم از عملکرد مدیران آرسنال ناراضی است و یکی از نزدیکانش گفته که او ممکن است در اعتراض به شرایط دیگر برای این تیم بازی نکند. از طرف دیگر سیتی امیدوار است در نیم فصل با پیشنهاد جدیدی او را جذب کند. 

captcha
تازه ها
بیشتر