ورزش جهان / شناسه خبر: 75885 / تاریخ انتشار : 1396/6/9 01:11
|

بازیکنان آرسنال خواهان فروش سانچز!

آلکسیس سانچز فصل گذشته بهترین بازیکن آرسنال بود، با این حال همتیمی هایش امیدوارند که او قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات جدا شود.

ایران ورزشی آنلاین / بازیکنان آرسنال از ماجرای الکسیس سانچز خسته شده‌اند و می‌خواهند که باشگاه او را پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بفروشد. احتمال رفتن سانچز به منچسترسیتی باعث خشم طرفداران آرسنال شده اما بازیکنان این تیم از این انتقال حمایت می‌کنند.

اکثر بازیکنان تیم اصلی آرسنال نمی‌خواهند که این ماجرا ادامه پیدا کند. آنها بر این باورند که سانچز علاقه‌ای به حضور در آرسنال ندارد و برای مدتی طولانی، اولویت را به خودش داده، نه به باشگاه.

همچنین این حس وجود دارد که شایعات پیرامون سانچز اثری مخرب بر تیم گذاشته و اگر او بدون امضای قرارداد جدید، در آرسنال بماند، اوضاع بدتر هم خواهد شد.

مدتی است که این حس بد بین سانچز و هم‌تیمی‌ها وجود دارد اما شکست چهار بر صفر مقابل لیورپول بسیاری از بازیکنان آرسنال را متقاعد کرد که باشگاه نیاز به بازیکنانی دارد که کاملا متعهد باشند. سانچز در دیدار فصل پیش آرسنال در خانه لیورپول در ترکیب آرسنال حضور نداشت، چرا که تمرین را بدون اجازه ترک کرده بود و با برخی هم‌تیمی‌های خشمگینش هم درگیر شده بود. در آن هنگام، سانچز در وسط تمرین از زمین رفت و سپس بازیکنان در رختکن با او برخورد کردند. همین شد که آرسن ونگر او را روی نیمکت گذاشت. هرچند که این کار با انتقاد شدید هواداران، کارشناسان و بازیکنان سابق آرسنال روبه‌رو شد اما بسیاری از بازیکنان آرسنال حامی کار ونگر بودند. این اتفاق در کنار رویدادهای دیگر باعث شد بازیکنان آرسنال به این نتیجه برسند که تیم، بدون سانچز بهتر کار خواهد کرد.

captcha
تازه ها
بیشتر