ورزش جهان / شناسه خبر: 75851 / تاریخ انتشار : 1396/6/6 18:12
|

اینتزاگی: تکلیف مرا با کیتا را مشخص کنید

لاتزیو در هفته دوم موفق شد در لحظات آخر کیه وو را شکست دهد، بدون گلزن سنگالی اش که وضعیت نامعلومی دارد.

ایران ورزشی آنلاین / سیمونه اینتزاگی، مربی لاتزیو از مسوولان باشگاه خواست هرچه زودتر تکلیف بالده کیتا را روشن کند تا او بداند که برای فصل جدید می‌تواند روی کمک این مهاجم سنگالی حساب کند یا نه. کیتا در این فصل از سری A هنوز برای لاتزیو به میدان نرفته و منتظر صدور دستور نهایی از سوی مسوولان باشگاه برای خروج یا ماندن در استادیو المپیکو است. لاتزیو یکشنبه در غیاب او توانست کیه و‌و را در ورونا شکست دهد اما با این حال اینتزاگی در پایان بازی گفت که بلاتکلیفی‌اش در مورد مهاجم 22 ساله آبی‌پوشان شهر رم، او را ناراحت می‌کند.

اینتزاگی گفت: «کیتا؟ ما قطعاً هرچه زودتر باید بدانیم که چه اتفاقی قرار است رخ دهد، اینکه او می‌ماند یا می‌رود. اگر می‌رود باید یکی را جایگزین‌اش کنیم. ما باید برای هوئدت هم جایگزین پیدا می‌کردیم. سعی کردیم او را نگه داریم اما این پسر می‌‌خواست بیشتر فرصت بازی داشته باشد و به همین دلیل او را فروختیم.»

لاتزیو 3 امتیاز بازی را به سختی و با گلی که در دقیقه 89 زد کسب کرد. این اولین برد تیم اینتزاگی در فصل جدید بود. او ادامه داد: «می‌خواستیم اولین بردمان را در هفته اول کسب کنیم اما می‌دانستیم که کار آسانی نیست. در نیمه دوم این بازی اما با انگیزه و تلاش بیشتری به میدان رفتیم و حق‌مان بود که بازی را ببریم.»

captcha
تازه ها
بیشتر