ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75850 / تاریخ انتشار : 1396/6/6 18:08
|

پوچتینو: تاتنهام مشکل روانی دارد

تاتنهام برای دومین هفته متوالی در خانه نتوانست نتیجه بگیرد و مقابل برنلی به تساوی رسید. سرمربی این تیم معتقد است تیمش مشکل روحی دارد.

ایران ورزشی آنلاین / موریسیو پوچتینو گفته که بازیکنان تاتنهام دچار مشکل روانی شده‌اند. آنها برای دومین بار در آخرین لحظات گل دریافت کردند. این بار آنها برابر برنلی در دقیقه 92 گل خوردند و برد را با تساوی عوض کردند. هفته پیش هم مارکوس آلونسو از چلسی در دقیقه 88 به آنها گل زده بود.

پوچتینو گفت: «ما باید سخت تلاش کنیم و قوی‌تر باشیم، چون این مشکلی روانی است که باید درستش کنیم. درست است که هنوز خیلی زود است که بخواهیم تحلیل کنیم در آینده چه خواهد شد، چون در فصل گذشته، پس از سه، چهار بازی، هرگز نمی‌توانستید پیش‌بینی کنید که چلسی قهرمان می‌شود. به همین دلیل است که در فوتبال تلاش می‌کنید که مشکلات را برطرف کنید. روشن است که ما نیاز به پیشرفت داریم و باید سطح خود را از نظر روانی بالاتر بیاوریم و تلاش کنیم قوی‌تر باشیم. در نهایت، وقتی که بتوانید گل بزنید و فرصت تمام کردن کار رقیب را داشته باشید، باید این کار را بکنید و گل‌های بیشتری بزنید تا رقیب فرصتی برای برگشت نداشته باشد. اگر شما کار رقیب را تمام نکنید، نباید در آخرین لحظات بازی تمرکز خود را از دست بدهید.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75850
captcha
تازه ها
بیشتر