ورزش جهان / شناسه خبر: 75849 / تاریخ انتشار : 1396/6/6 18:02
|

توبه نامه اوزیل برای هواداران آرسنال

هافبک آلمانی در شکست سنگین مقابل لیورپول یکی از بدترین بازیکنان آرسنال بود و بعد از بازی مجبور شد در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کند.

ایران ورزشی آنلاین / مسعود اوزیل، هافبک آلمانی توپچی‌های لندن پس از شکست 4 بر صفر آرسنال در خانه لیورپول در هفته سوم لیگ برتر که دومین باخت متوالی توپچی‌‌ها بود در اقدامی غیرمنتظره در صفحه اینستاگرامش از هواداران عذرخواهی کرد.

اوزیل که برخی او را به نداشتن تعصب نسبت به آرسنال و تلاش برای خروج از ورزشگاه امارات متهم می‌کنند، نوشت: «ما را مقصر بدانید، سرمان فریاد بزنید، از ما انتقاد کنید اما بدانید که من هم از بابت بازی‌مان ناراحتم. ما می‌خواستیم قبل از رفتن به اردوی تیم‌های ملی‌مان، نتیجه‌ای مثبت بگیریم اما در 90 دقیقه عملاً عملکرد خوبی نداشتیم و بدون شک حق لیورپول بود که بازی را ببرد. معمولاً من بعد از تجربه چنین روزهای تلخی آنقدر عصبانی و ناراحتم که سراغ شبکه‌های اجتماعی نمی‌روم و پستی نمی‌گذارم اما این بار نمی‌خواستم بدون آنکه چیزی درباره این بازی بگویم از کنارش بگذرم و به آلمان سفر کنم.»

اوزیل ادامه داد: «در هر حال، توپچی‌ها، من متأسفم بخصوص برای هوادارانی که این همه راه را به لیورپول آمده بودند تا جنگیدن ما را ببینند. ما اما در هفته بعدی بازی‌ها تمام تلاش‌مان را برای ارتقای سطح بازی‌مان انجام می‌دهیم تا این ناکامی را جبران کنیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر