ورزش جهان / شناسه خبر: 75846 / تاریخ انتشار : 1396/6/6 17:35
|

ایران ورزشی آنلاین / کلمبیا موقعیت خوبی برای صعود به جام جهانی 2018 دارد و در دو دیدار بعدی مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی، می‌تواند گام بلندی به پیش بردارد اما خامس رودریگس نمی‌تواند نقش زیادی در تیم ایفا کند.

این هافبک که از مصدومیت عضله ران رهایی یافته، از سوی بایرن مونیخ از حضور در دیدار برابر ونزوئلا در 31 آگوست منع شده است. در بیانیه بایرن مونیخ آمده: «اتحادیه فوتبال کلمبیا از خامس رودریگس برای دیدارهای مقدماتی برابر ونزوئلا در 31 آگوست و برزیل در 5 سپتامبر دعوت کرده است. خامس طبق مقررات فیفا به آمریکای جنوبی سفر خواهد کرد اما این بازیکن 26ساله در بازی اول نمی‌تواند حضور داشته باشد، چرا که معاینات دکتر فولکر براون، پزشک باشگاه نشان می‌دهد او نباید بازی کند. این خبر با خود این بازیکن در میان گذاشته شده است. باید دید آیا خامس می‌تواند به دیدار دوم برسد یا نه و تصمیمی در این زمینه پس از مشورت با دکتر فولکر براون و پزشک تیم ملی کلمبیا گرفته خواهد شد؟»

تنها چهار بازی تا پایان مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی مانده است. چهار تیم مستقیما به جام جهانی صعود می‌کنند و کلمبیا که در رده دوم است، دو امتیاز بیشتر از آرژانتین، تیم پنجم دارد. 

captcha
تازه ها
بیشتر