ورزش جهان / شناسه خبر: 75845 / تاریخ انتشار : 1396/6/6 17:30
|

بونوچی بعد از دومین برد متوالی: ماجرای میلان آغاز شده است

کاپیتان جدید میلان پیروزی مقابل کالیاری را نشانه ای می داند که این تیم می تواند به روزهای اوج برگردد.

ایران ورزشی آنلاین / لئوناردو بونوچی، کاپیتان میلان گفته که ماجرای بازگشت میلان به اوج در فوتبال ایتالیا تازه آغاز شده است. میلان دومین برد این فصل خود را هم کسب کرد و به ‌دشواری برابر کالیاری با نتیجه دو بر یک پیروز شد.

بونوچی که در تابستان از یوونتوس به میلان پیوسته، بر این باور است که تیمش پس از تعطیلات دیدارهای ملی، می‌تواند چرخه جدیدی از دیدارهایش را شروع کند: «ما چرخه مهمی از بازی‌هایمان را به پایان بردیم. ماجرای پیشرفت ما تازه شروع شده است. این بازی‌ها کمک کرده‌اند که این سفر را عالی به پیش ببریم و ارزش روحیه و فداکاری را ثابت کرده‌اند. امشب ما کار را بر خودمان دشوار کردیم و اشتباهاتی داشتیم. حالا دیدارهای ملی در پیش است و زمانی که برگردیم، چرخه جدیدی در انتظار ماست و نیاز داریم که آماده باشیم.»

بونوچی همچنین گفت که با وجود شروع امیدبخش میلان در این فصل، تیم‌هایی مانند یوونتوس و ناپولی بخت بیشتری برای کسب اسکودتو دارند: «ما باید به روز زندگی کنیم و به همین ترتیب پیشرفت کنیم. این سفر باید به ما کمک کند که میلان را دوباره تیمی بزرگ‌ سازیم. ما تازه در ابتدای راه هستیم. باید پیشرفت کنیم و منسجم‌تر  شویم. به تیم‌های دیگر نگاه نمی‌کنیم، چون ناپولی و یووه کمی جلوتر از ما هستند. باید به خودمان نگاه کنیم، گروهی متحد شویم و هیچ چیز را فراموش نکنیم.»

وینچنتزو مونتلا، مربی میلان هم گفت که کسب این سه امتیاز بسیار مهم بود: «بازی خیلی سختی بود و آخرین دیدار از این مرحله از بازی‌های ما بود. ما شایسته برد بودیم. در این بازی پیش افتادیم و شاید ناخودآگاه، پایمان را از روی پدال گاز برداشتیم. سپس آنها عالی کار کردند. این برد برای این فصل ما ارزش بسیار بالایی دارد. امیدوارم  بتوانیم بردهای بیشتری به این شکل کسب کنیم.»

با وجود این برد، مربی به دنبال بهبود عملکرد تیم است: «ما باید بازی‌ها را بهتر مدیریت کنیم.  می‌خواهم اهداف مهمی را در نظر بگیریم و در این زمینه باید پیشرفت کنیم. من این را دوست دارم که تیم همیشه برای پیروزی به میدان می‌رود. زمانی که پیروز می‌شوید، بهتر هم کار می‌کنید.»

در بازی با کالیاری، سوسو یک گل مهم برای میلان زد. مونتلا گفت که هرگز قصد فروش این بازیکن را نداشته است. در تابستان شایعات زیادی درباره جدایی این بازیکن 23ساله مطرح بوده است اما او در برد برابر کالیاری درخشش بسیاری داشت. مونتلا پس از دیدار گفت: «سوسو بخشی از پروژه میلان است. کادر فنی به او اعتقاد فراوانی دارد. ما هرگز به این فکر نکردیم که او را به فروش برسانیم. او بازیکنی سرنوشت‌ساز است.»

مونتلا همچنین از عملکرد ریکاردو مونتولیوو راضی بود. این بازیکن از مصدومیتی بلندمدت بازگشته است و مربی میلان گفت: «اگر بخواهم نام یک بازیکن را بیاورم او مونتولیوو است. من دیده‌ام که او چقدر پیشرفت کرده است. پس از چنین مصدومیتی، نیاز به زمان دارید. امروز او عالی بازی کرد.»

مربی میلان همچنین حاضر نشد درباره آینده امبایه نیانگ صحبت کند: «نیانگ؟ درباره او که نمی‌توانم هر دفعه صحبت کنم.»

captcha
تازه ها
بیشتر