ورزش جهان / شناسه خبر: 75836 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 21:15
|

ایران ورزشی آنلاین / پس از پیروزی 2 بر صفر بایرن مونیخ در خانه وردربرمن در هفته دوم بوندس‌لیگا، توماس مولر، مهاجم آلمانی باواریایی‌ها به واقعیتی تلخ درباره جایگاه خودش در برنامه‌های سرمربی ایتالیایی‌اش اعتراف کرد. او که در این بازی از ترکیب اصلی بایرن مونیخ کنار گذاشته شد و جای خود را به تیاگو آلکانتارا داد، گفت که دیگر احساس نمی‌کند ارزشی برای کارلو آنچلوتی داشته باشد. مولر به شبکه ARD‌ گفت: «دقیقاً نمی‌دانم که مربی چه قابلیت‌هایی را می‌خواهد در بازی من ببیند. در هر صورت من فکر نمی‌کنم که او 100 درصد به بازیکنی با توانایی‌های من نیاز داشته باشد.» مولر 27 ساله در نهایت در دقیقه 73 به جای فرانک ریبری وارد میدان شد و این اتفاق زمانی رخ داد که تیمش یک گل جلو بود.

آنچلوتی در توضیح اینکه چرا به ستاره آلمانی‌ تیمش در ترکیب اصلی میدان نداده است، گفت: «ما سعی کردیم با استفاده از بال‌ها و بردن توپ به کناره‌ها برنامه‌ بازی‌مان را پیاده کنیم و در عین حال در میانه میدان توپ را در اختیار خودمان نگه داریم. به همین دلیل توماس در ترکیب اصلی نبود. او در نیمه دوم به میدان رفت و کارش را هم خوب انجام داد. این فقط یک تصمیم تاکتیکی بود.» بایرن‌‌مونیخ با کسب پیروزی در خانه وردربرمن به روند پیروزی‌هایش ادامه داد. کارلتو در این باره هم به سایت باشگاه گفت: «من از نتیجه بسیار راضی‌ام. در خانه تیمی سرسخت یک برد مهم کسب کردیم. ما یک ساعت برای پیدا کردن فضای حمله مشکل داشتیم. شما به‌عنوان یک مربی اما همیشه در تیم‌‌تان جای پیشرفت می‌بینید اما در نهایت چیزی که اهمیت دارد کسب 3 امتیاز است.»

در همین حال حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی جدید بایرن مونیخ اعلام کرد که باشگاه هنوز هم به مولر به‌عنوان یک بازیکن بااستعداد نگاه می‌کند اگرچه او فصل گذشته تنها 5 گل برای تیم تحت هدایت کارلتو به ثمر رساند. سالی حمیدزیچ به شبکه اسکای جرمنی گفت: «ما این فصل بازی‌های زیادی داریم و می‌دانیم که توماس برای‌مان چه بازیکنی است.»

هر دو گل پیروزی بایرن مونیخ را روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند و به این ترتیب ناکامی هفته اولش برای گلزنی را جبران کرد. او که در عرض 3 دقیقه (72 تا 75) گل‌هایش را زد، در پایان بازی گفت: «همه دیدند که وردربرمن چقدر در لاک دفاعی فرو رفته بود و بسیار تدافعی بازی می‌کرد. به همین دلیل فضای زیادی نداشتیم و در یک بازی مانند بازی امروز شما باید صبور باشید تا موقعیت مناسب برای گلزنی داشته باشید.»

captcha
تازه ها
بیشتر