ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75833 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 18:07
|

می ودر: برنامه من این بود که مک گرگور را خسته کنم

می ودر با پیروزی مقابل مک گرگور، مبارز ایرلندی به پنجاهمین بردش در بوکس رسید و بدون حتی یک شکست خداحافظی کرد.

ایران ورزشی آنلاین / فلوید می‌ودر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان که از بازنشستگی خارج شده، به شکست ناپذیری خود ادامه داد. مسابقه جنجالی میان فلوید می‌ودر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان و کانر مک‌گرگور که از چند ماه پیش تمام طرفداران بوکس جهان منتظر برگزاری‌اش بودند، دیروز در شهر لاس‌وگاس برگزار و بوکسور آمریکایی در راند دهم پیروز شد.

مک‌گرگور که رشته تخصصی‌اش مبارزات آزاد رزمی (UFC) است، مبارزه را بهتر آغاز کرد و در سه راند اول امتیازات بیشتری گرفت اما پس از آن این می‌ودر بود که حریف ایرلندی‌اش را تحت فشار گذاشت و هفت راند بعدی را به سود خود به پایان رساند. او در راند دهم، با زدن چند ضربه متوالی به سر و صورت قهرمان مبارزات آزاد جهان او را شکست داد.

می‌ودر به این ترتیب به شکست ناپذیری خود در بوکس سبک وزن جهان ادامه داد و پنجاهمین پیروزی متوالی‌‌اش را کسب کرد. این برای اولین بار است که یک بوکسور پنجاه پیروزی متوالی را کسب می‌کند. طبق گزارش‌ها می‌ودر از این مسابقه 77 میلیون پوند و مک‌گرگور 23 میلیون پوند درآمد کسب کردند. 

بوکسور آمریکایی پس از کسب پنجاهمین پیروزی حرفهاش به تمجید از رقیب ایرلندی پرداخت و بازنشستگیاش را اعلام کرد: «خانمها و آقایان، امشب آخرین مبارزهام را انجام دادم. امشب من حریفی مناسب را انتخاب کردم. کانر مک گرگور، تو یک قهرمان واقعی هستی.»

می ودر در ادامه تمجیدش از حریف ایرلندی خود عنوان کرد: «او واقعاً یک رقیب سرسخت است. ما به هواداران همان نمایشی که می‌‌خواستند را ارائه کردیم. مکگرگور بهتر از چیزی است که تصور میکردم اما من امشب بهتر از او بودم. برنامه ما این بود که در راندهای اولیه بگذاریم او خودش را خسته کند و بعد حملاتمان را آغاز کنیم. من به او در راندهای اول اجازه دادم سنگینترین ضرباتش را بزند. هدف من این بود که او در راندهای اول ضربههای سنگیناش را بزند و انرژیاش تحلیل برود. در آن 25 دقیقه اول، مسابقه واقعاً سخت بود. بعد از آن اما او افت کرد و حرکاتش آرامتر شد.»

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75833
captcha
تازه ها
بیشتر