ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75832 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 18:01
|

دیبالا: شماره 10 برای من خوش شانسی می آورد

در شبی که یووه دو گل زودهنگام از جنوا دریافت کرد، سه گل مهاجم آرژانتینی قهرمان ایتالیا را به سه امتیاز رساند.

ایران ورزشی آنلاین / پائولو دیبالا شروعی توفانی در فصل جدید رقابت‌های سری A  داشته است و توانسته در دو دیداری که برای یوونتوس به میدان رفته پنج گل به ثمر برساند. این در حالی است که ستاره آرژانتینی در فصل جاری سری A پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس را از دل پیرو به ارث برده و آن را بر تن می‌کند و خودش بر این باور است که این شماره برای او خوش یمن بوده است.

او شنبه شب در پیروزی ۴ بر ۲ برابر جنوا توانست 3 گل بزند و بعد از بازی گفت‌: «بسیار خوشحالم که توانستیم پیروز این بازی سخت شویم. بازی بسیار سختی بود و کسب سه امتیاز اصلا راحت نبود. بازی را بد شروع کردیم و جنوا توانست به گل برسد اما خوشبختانه به بازی برگشتیم و توانستیم سه امتیاز حساس را به دست آوریم.»

او ادامه‌ داد: «خوشبختانه پیراهن شماره ۱۰ برای من شانس می‌آورد. پوشیدن این شماره در ابتدا یک چالش بزرگ برای من بود و احساس فشار می‌کردم اما خوشبختانه ظاهرا این پیراهن برای من خوش شانسی می‌آورد.» یووه بعد از 12 دقیقه با 2 گل از میزبان خود عقب افتاده بود اما دیبالا توانست به تیمش کمک کند و 3 امتیاز بازی را بگیرد.

ستایش آلگری از دیبالا

سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی برابر جنوا به ستایش از دیبالا پرداخت و تیمش را شایسته پیروزی در این دیدار دانست.

ماسیمیلیانو آلگری گفت‌: «بازی را بد شروع کردیم و حریف توانست دروازه‌ ما را باز کند اما خوشبختانه با تلاش زیاد به بازی برگشتیم و توانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. بازی کردن در خانه جنوا اصلا آسان نیست و این پیروزی به راحتی به دست نیامد.»

او ادامه‌ داد: «اگر می‌خواهیم نتایج خوبی به دست آوریم باید با نهایت تمرکز برابر حریفان خود به میدان برویم. لیگ روزهای حساسی را پشت سر می‌گذارد و بیش از هر زمان دیگری به تمرکز نیاز داریم. از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. چند اشتباه داشتیم اما مهم کسب پیروزی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.»

آلگری در پایان  به ستایش از پائولو دیبالا پرداخت و گفت‌: «بسیار خوشحالم که دیبالا روز به روز در حال‌ بهتر شدن است و توانست در این دیدار هت تریک کند. او می‌تواند بهتر از این هم شود و روزهای خوبی در انتظارش است.»

مربی یووه همچنین گفت، جا افتادن تکنولوژی ویدئویی در مسابقات فوتبال به زمان نیاز دارد. 

لینک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75832
captcha
تازه ها
بیشتر