ورزش جهان / شناسه خبر: 75822 / تاریخ انتشار : 1396/6/5 01:00
|

والورده: آلاوز خیلی فشرده بازی می کرد/ با دمبله تیم بهتری می شویم

مسی بعد از اینکه یک پنالتی را از دست داد موفق شد دو بار دروازه آلاوز را باز کند تا بارسا شش امتیازی شود.

ایران ورزشی آنلاین / مسی بعد از اینکه پنالتی‌اش را مقابل آلاوز از دست داد در نیمه دوم جبران کرد و دو بار دروازه این تیم را باز کرد تا بارسا دومین بازی‌اش در لالیگا را هم ببرد. آلاوز میزبان در این بازی بسیار فشرده بازی می‌کرد و والورده که دستش این روزها بسته است از آلکس ویدال به عنوان گوش راست استفاده کرد که جواب نداد.

آلاوز چیزی نمانده بود در آخرین ثانیه‌های نیمه اول به گل برسد که ترشتگن مهاجم این تیم را در موقعیت تک به تک ناکام گذاشت. در نیمه دوم مسی که با انتقال نیمار و مصدومیت سوارز تنهاتر از همیشه بود به داد بارسا رسید و روی پاس‌های دلوفئو و آلکاسر دو بار گلزنی کرد. در این بازی پائولینیو، هافبک جدید بارسا هم برای اولین بار به زمین رفت.

والورده، سرمربی بارسا بعد از این برد که تیمش را شش امتیازی کرد، گفت: «آزمون سختی بود و خیلی طول کشید که به گل برسیم. آلاوز خیلی فشرده بازی می‌کرد. عرض تیم آنها تنها 15 متر بود و در این فضای کوچک گاهی 18 بازیکن قرار داشتند.»

او درباره اضافه شدن عثمان دمبله به تیمش گفت: «با آمدن او تیم بهتری می‌شویم. ممکن است در روزهای باقی‌مانده خریدهای دیگری هم داشته باشیم.»

---
captcha
تازه ها
بیشتر