ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 75689 / تاریخ انتشار : 1396/5/15 15:46
|

ال‌کلاسیکو روی پرده سینما

یک کارگردان مراکشی فیلمی درباره رقابت رئال مادرید و بارسلونا ساخته که به زودی اکران می شود.

ایران ورزشی آنلاین / بارسلونا و رئال مادرید سال‌ها است که رقابتی سخت با هم دارند. اکنون عبدا... جواهری، کارگردان سینما این رقابت را روی پرده می‌برد. فیلمی که او در حال ساخت آن است «هالا مادرید، ویسکا بارسا» نام دارد و درباره یک لیدر قدرتمند محلی در شهری در مراکش است که طرفدار رئال مادرید است و همشهریانش را به طرفداری از رئال مادرید وامی‌دارد.

اما فردی وارد شهر می‌شود، او را به چالش می‌کشد و رقابت بین آنها بالا می‌گیرد.

جواهری گفته که این فیلم نه‌تنها درباره ورزش است که درباره قدرت و پول هم هست که گاهی از آنها برای تغییر نظر و رفتار مردم استفاده می‌شود.

تصویربرداری این فیلم در منطقه تامسلهوت، در شهر مراکش کشور مراکش به پایان رسیده است و در مرحله پساتولید است. انتظار می‌رود چهار تا شش ماه دیگر اکران آن در کشور مراکش آغاز شود.

هدف تهیه‌کننده فیلم این است که آن را در اسپانیا هم روی پرده ببرد، هرچند که برای این کار نیاز به یک شرکت اسپانیایی دارد که توزیع فیلم را به عهده بگیرد.

در مراکش، افراد بسیاری طرفدار بارسلونا و رئال مادرید هستند. مراکش از نظر جغرافیایی بسیار به اسپانیا نزدیک است و مراکشی‌ها زیاد به اسپانیا می‌روند تا بازی‌ها را در نوکمپ و سانتیاگو برنابئو تماشا کنند.

نویسنده این فیلم طرفدار بارسلونا است و کارگردان آن هم از رئال مادرید حمایت می‌کند.

لیبک کوتاه خبر
http://www.iran-varzeshi.com/75689
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر