فوتبال ایران / شناسه خبر: 75639 / تاریخ انتشار : 1396/5/6 06:32
|
استقلال خوزستان یک - تراکتورسازی تبریز صفر

گل‌محمدی کاشت، ویسی درو کرد

تیم یحیی گل‌محمدی فوتبال بهتری بازی کرد، در بسیاری صحنه بذر بازی برتر را کاشت اما این عبدالله ویسی و تیمش بودند که در دقیقه ۹۰ امتیازات را درو کردند.

ایران ورزشی آنلاین / استقلال خوزستان در این بازی تحت تاثیر حریف بود اما بعد از مقاومت مقابل حملات تراکتور در نهایت با ضربه کاشته دورقی در دقیقه 90 بازی را به سود خود تمام کرد تا عبدالله ویسی دوباره با پیروزی به لیگ برتر بازگردد.

هفته اول لیگ برتر، پنجم مردادماه ١٣٩٦

ورزشگاه تختی اهواز، تماشاگر: کمتر از ١٠٠ نفر

داوران: یاسر همرنگ، یعقوب سخندان، رضا سخندان

کارت زرد

محمد نوری (42) از تراکتورسازی

میثم دورقی (68) از استقلال خوزستان

مهدی کیانی (80) از تراکتورسازی

استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، عقیل کعبی، موسی کولی بالی، محمد علی فرامرزی، سید علیرضا زندوی، میثم دورقی، حکیم نصاری، طالب ریکانی، سلمان بحرانی(65 یونس دلفی)، سعید زارع(75 وحید عسکر پور)، حسین صادقی
سرمربی: عبدالله ویسی

تراکتورسازی تبریز: فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، علی طاهران(90 محمدرضا آزادی)، مهدی زاده، محمد نادری، مهدی کیانی، سینا عشوری(59 امیرنصر آزادی)، محمد ابراهیمی، محمدنوری(87 شهرام گودرزی)، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی.

سرمربی: یحیی گل محمدی

شرح گل:

١-٠(میثم دورقی- دقیقه ٩٠)خطای مدافعین تراکتورسازی روی یونس دلفی یک ضربه به استقلالی های خوزستان داد که میثم دورقی به زیبایی  ضربه آزاد را به گل برتری تیمش تبدیل کرد.

بهترین بازیکن: 

وحید شیخ ویسی دروازه بان استقلال خوزستان به تنهایی چندین و چندبار دروازه تیمش را نجات داد تا لقب بهترین بازیکن را با یک کلین شیت شیرین مال خود کند، میثم دورقی با کاشته زیبایش نیز از عوامل اصلی برد تیمش بود.

اتفاق ویژه: 

استقلال خورستان در ٨ نبرد قبل خود در لیگ برتر موفق به شکست تراکتورسازی نشده بود و عبدالله ویسی توانست طلسم نبردن هایش تیمش  برابر تراکتور را با این پیروزی بشکند.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر