فوتبال ایران / شناسه خبر: 75638 / تاریخ انتشار : 1396/5/6 06:18
|
سیاه جامگان ۲ - ذوب آهن ۲

سلام لیگ برتر به «فوتبال میثاقیان»

اکبر میثاقیان همیشه تیم‌های سختکوشی را می‌سازد. همین سختکوشی سیاه‌جامگان را به تساوی مقابل ذوب آهن رساند. اصفهانی‌ها هنوز فرصت می‌خواهند تا نشان دهند با قلعه‌نویی مدعی هستند.

ایران ورزشی آنلاین / سیاه جامگان مقابل ذوب آهن با گل به خودی علی حمام پیش افتاد ولی دو بار توسط ربیع عطایا و محمد نژادمهدی دروازه‌اش باز شد تا در آستانه نخستین شکست فصل در خانه قرار داشته باشد ولی بادامکی که روز درخشانی پشت سر گذاشته بود در دقیقه 90 کار را به تساوی کشاند تا هر دو تیم صاحب یک امتیاز شوند.

هفته اول لیگ برتر، تاریخ: 96/05/05 ؛ ساعت 19:05
ورزشگاه: ثامن الائمه مشهد / تماشاگر: یک هزار نفر
داور: حسن اکرمی، کمک‌ها: بابک داوری، محمدرضا مدیرروستا و علی بای/ ناظر: محمود رفیعی

اخطار:

محمد ناصری (20) از سیاه جامگان

امیرمحمد پناهی(68) از سیاه جامگان

محمد نژادمهدی(68) از ذوب‌آهن

وحید محمدزاده(81) از ذوب‌آهن

 

سیاه جامگان: محمد ناصری، محسن آقایی، وحید عسگری، علیرضا جلیلی(63- محمدمهدی عسگری)، رضا شربتی، کریم احمدی، حسین بادامکی، مصطفی احمدی، رو ح‌الله سیف‌اللهی، پیام ملکیان و یونس شاکری(62- امیرمحمد پناهی).
سرمربی: اکبر میثاقیان


ذوب‌آهن: رشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد امینی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر(18- علی حمام)، محمدرضا حسینی، ربیع عطایا(53- مهدی رجب‌زاده)، احسان پهلوان(86- اسماعیل شریفات) و مرتضی تبریزی.
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

 

شرح گل‌ها:

سیاه جامگان 1 - ذوب‌آهن 0 (دقیقه 19: گل به خودی علی حمام): بادامکی با عبور از بوحمدان به سمت دروازه ذوب‌آهن شوت‌زنی کرد که مظاهری آن را برگشت داد ولی توپ به پای علی حمام برخورد کرد و تبدیل به گل اول لیگ هفدهم شد.

سیاه جامگان 1 - ذوب‌آهن 1 (دقیقه 31: ربیع عطایا): بوحمدان پشت محوطه جریمه عطایا را صاحب توپ کرد که این هافبک لبنانی با شوت روی پای تماشایی و چرخشی و در حالی که ناصری فقط نظاره‌گر بود، توپ را به گوشه سمت راست دروازه فرستاد تا کار به تساوی کشیده شود.

سیاه جامگان 1 - ذوب‌آهن 2 (دقیقه 47: محمد نژادمهدی): ارسال ربیع عطایا، زننده گل اول ذوب از روی ضربه آزاد سمت راست زمین از روی سر بازیکنان دو تیم عبور کرد تا نژادمهدی به راحتی از مقابل دروازه سیاه جامگان گلزنی کند.

سیاه جامگان 2 - ذوب‌آهن 2 (دقیقه 90: حسین بادامکی): پاس به بیرون عسگری را بادامکی، ستاره این مسابقه به زیبایی وارد دروازه مظاهری کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

 

بهترین بازیکن:

حسین بادامکی، ستاره بی‌چون و چرای افتتاحیه لیگ هفدهم بود؛ کاپیتان سیاه جامگان در گل اول مشهدی‌ها تاثیر مستقیم داشت و علاوه بر آن با میدان‌داری و گردش توپ به بازی این تیم نظم بیشتری می‌داد؛ او در دقیقه 90 بازی خوب خود را تکمیل کرد و با شوت تماشایی بازی را به تساوی کشاند.
ربیع عطایا هم که زننده گل اول ذوب‌آهن بود و گل دوم نیز با ارسال او به ثمر رسید نمایش خوبی در 53 دقیقه حضورش در زمین ارائه کرد.


اتفاق ویژه:

نخستین بازی لیگ هفدهم با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا افتتاحیه این فصل نویدبخش فصل پُر گلی را بدهد.

captcha
تازه ها
بیشتر