فوتبال ایران / شناسه خبر: 75636 / تاریخ انتشار : 1396/5/6 05:17
|
نفت تهران ۲ - سپیدرود رشت یک

حادثه درخشان: پیروزی بحرانی‌ترین تیم لیگ برتر

حمید درخشان اگرچه فرصتی برای ساختن تیمش نداشت اما در هفته اول لیگ، نیمه‌ی مربیان را برد و بازی باخته را با دو گل جبران کرد تا بازگشت امیدوارکننده‌ای به لیگ برتر داشته باشد.

ایران ورزشی آنلاین / نفت تهران تا چند ساعت پیش از بازی در هفته اول لیگ برتر هنوز نمی‌دانست مجوز بازی را از سازمان لیگ دریافت می‌کند یا نه. در بحرانی‌ترین شرایط ممکن نفت میزبان سپیدرود شد و تصور عمومی این بود که نفت بحران زده و ناهماهنگ است و مقابل سپیدرود بازنده خواهد بود. اما سپیدرود که اردوهای پی در پی را پشت سر گذاشته بود انگار از نفت هم ناهماهنگ‌تر بود. تماشاگران سپیدرود که به ورزشگاه تختی آمده بودند، ناامید به خانه برگشتند و لابد برای آنها این سوال ساخته شد که اگر سپیدرود مقابل تیم بحران زده نفت نتیجه نگیرد، دیگر کی و کجا می‌خواهد امتیاز جمع کند؟

هفته اول لیگ هفدهم، پنجشنبه 05/05/96، ساعت 21:00، ورزشگاه تختی

داور: سیدمهدی سیدعلی، کمک ها: جلیل شعرانی، فرهاد مروجی 

کارت زرد: محسن حسینی و حسین ابراهیمی از سپیدرود و نادر هوشیار از نفت

نفت تهران: میلاد فراهانی، محمد نصرتی(74 حسین جعفری)، محسن بنگر، هاشم بیگ‌زاده، امیرحسین فشنگ‌چی، علیرضا عزتی، فرید محمدزاده، نادر هوشیار، احمد امیرکامدار، فرشاد هاشمی و عیسی آل‌کثیر

سرمربی: حمید درخشان

سپیدرود رشت: محمد حسینی، محسن حسینی، احمد آهی، محمدرضا الماسخاله(66 غلامرضا رضایی)، میلاد قربان زاده، حسین کعبی، حسین ابراهیمی(60 میعاد یزدانی)،  توحید غلامی، محمد میری، پویا نزهتی، محمد لطفی (46 سهیل حق شناس)

سرمربی: علی نظرمحمدی

شرح گل‌ها: 
نفت 0 سپیدرود 1 (دقیقه 7، پویا نزهتی): حرکت سپیدرودی از جناح چپ با نفوذ عالی و سپس سانتر بی نقص قربان زاده ادامه یافت و در نهایت ضربه سر حساب شده و دیدنی پویا نزهتی اولین گل سپیدرودی ها در تاریخ لیگ برتر را به ثمر رساند.

نفت 1 سپیدرود 1(دقیقه 61، عیسی آل کثیر): اشتباه محض دفاع باتجربه سپیدرودی ها گل تساوی در این بازی را در پی داشت، پاس رو به عقب و اشتباه احمد آهی، آل کثیر را در موقعیتی فوق العاده قرار داد و این مهاجم موفق شد پس از پیش بردن توپ با ضربه ای دقیق دروازه سپیدرودی ها را باز کند.

نفت 2 سپیدرود 1(دقیقه 63، محمد نصرتی): دفاع باتجربه نفتی ها موفق شد دومین گل این تیم را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. نکته جالب در رابطه با این پنالتی اینکه بازهم آهی و آل کثیر تاثیر به سزایی در به وجود آمدن موقعیت گلزنی برای نفتی ها داشتند و با خطای مدافع گیلک ها روی مهاجم نفت داور در سوت خود دمید و نصرتی نیز توانست دومین گل تیمش را به ثمر برساند.

بهترین بازیکن:

عیسی آل کثیر با درخشش در این بازی نتیجه را به سود نفت تهران برگرداند. او با یک گل و یک پنالتی نقش زیادی در کسب سه امتیاز این بازی داشت.

اتفاق ویژه:

نفت تهران در هفته اول لیگ سه بازیکنش را از روی نیمکت از دست داد. ناظر بازی سه بازیکن نفت را به سکوها فرستاد تا درخشان در بحرانی‌ترین شرایط ممکن لیگ را شروع کند.

captcha
تازه ها
بیشتر