فوتبال ایران / شناسه خبر: 75570 / تاریخ انتشار : 1396/4/28 16:29
|

رویاهای مشترک: کمالوند و تماشاگران آبادان (+ویدئو)

فراز کمالوند با تماشاگرانی مواجه شده که این‌روزها در آبادان قدر می‌شناسند و می‌خواهند با مربی جدیدشان رویاهای تازه‌ای را جستجو کنند.

ایران ورزشی آنلاین / آبادان با فراز کمالوند داستان دیگری دارد، داستانی با جذابیت‌های بیشتر و البته موفقیت‌هایی که شاید نفت را به یک قدرت تازه تبدیل کند. مهم‌تر از هر نتیجه‌ای، این هیاهو و اشتیاق است، همان‌چه فراز کمالوند با بستن تیمی هیجان‌انگیز به آبادان برگردانده. آبادانی‌ها همیشه برای فوتبال عشق و شور داشتند اما عکس‌ها و ویدئوی استقبال از صنعت نفت از یک هیاهوی تازه خبر می‌دهد.

فراز کمالوند شاید بهترین تصمیم را گرفت که از گسترش به نفت آبادان رفت، به این دلیل که او مربی هیجان و رقابت است، در هیجان و شور بیشتر موفق می‌شود و از دل این همه اشتیاق نتیجه بهتری رقم می‌زند، همانطور که در تراکتورسازی چنین کرد.

پرواز  تیم صنعت نفت آبادان با نزدیک به ۴ ساعت تاخیر به زمین نشست، اما هواداران این تیم در فرودگاه شهرشان منتظر ماندند تا بازیکنان نماینده آبادان در لیگ برتر با استقبال پرشور دوستداران‎‌شان وارد این شهر شوند. به محض ورود هواپیمای بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت، هواداران این تیم با سردادن شعارهای حمایتی فراز کمالوند و بازیکنان تیم محبوب خود را به شدت تشویق کردند و حتی سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مسیر خروجی فرودگاه تا اتوبوس این تیم را بر روی دوش هواداران صنعت نفت قرارگرفت.

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر