ورزش ایران / شناسه خبر: 75558 / تاریخ انتشار : 1396/4/26 18:44
|

کیمیا: من خوبم و به خانه برگشتم

«فقط می خواستم بگویم که من خوب هستم و می خواهم مرخص شوم و تشکر می کنم از تمام کسانی که برای سلامتی من دعا کرده اند.»

ایران ورزشی آنلاین / اولین مدال دختران ایرانی تکواندو در جهان توسط کیمیا علیزاده در کره جنوبی به دست آمد و پس از بازگشت این دختر تاریخ ساز به دلیل مصدومیت های پی در پی و بیماری ناگهانی به بیمارستان رفت. دکتر غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی که وضعیت کیمیا علیزاده را جدی و از نزدیک دنبال می کرد در مورد وضعیت این ورزشکار تاریخ سال ایران می گوید:« روند درمان در یک بیمارستان خصوصی به خوبی انجام شد. علیزاده دچار ضعف عضلانی شده بود و کارهای درمانی اش به خوبی پیگیری شد. بیماری او هم مانند هر بیماری دیگر قابل درمان است. همانطور که پیش از این هم گفتم ویروسی وارد بدن این ورزشکار شده که علتش هم می‌تواند فشارهای و تمرینات سخت باشد اما جای نگرانی نیست .»
کیمیا پس از پشت سر گذاشتن دوران مداوای خود دقایقی پیش به خانه بازگشت. شایعات زیادی پیرامون کیمیا در روزهای اخیر گفته می شد که او و خانواده اش را تحت فشار قرار داده بودند اما در نهایت کیمیا بیمارستان را ترک کرد. او در آخرین گفت و گوی خود گفت: « می خواستم بگویم حالم خیلی بهتر است و فردا مرخص خواهم شد. می خواهم تشکر کنم از کسانی که در این روزهای سخت کنار من بودند و من را تنها نگذاشتند. ممنون از وزیر ورزش، وزیر بهداشت، معاون وزیر خانم محمدیان، استاد سروی که هر روز پیش من می آمدند و من را در هیچ لحظه ای تنها نمی گذاشتند. خانواده ام که بسیار اذیت شدند.»
او در پایان اضافه کرد:«فقط می خواستم بگویم که من خوب هستم و می خواهم مرخص شوم و تشکر می کنم از تمام کسانی که برای سلامتی من دعا کرده اند.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر