فوتبال ایران / شناسه خبر: 75469 / تاریخ انتشار : 1396/4/10 16:10
|

گزینه‌های رامین رضاییان: اوستنده یا گنت؟

استقلالی ها همچنان منتظر هستند تا تکلیف رضاییان در اروپا مشخص شود و در صورتیکه او با گزینه های اروپایی خود به توافق نرسد، دوباره با رامین مذاکره خواهند کرد.

ایران ورزشی آنلاین / رامین رضاییان احتمالا به تیمی خواهد رفت که فصل گذشته نایب قهرمان جام حذفی بلژیک شده است. البته مذاکره رضاییان با این تیم بلژیکی قطعی نشده و به محض حضور او در بلژیک (ساعت 2 بعدازظهر) وی با مدیربرنامه‌هایش برای مذاکره با این باشگاه در ساختمان باشگاه حاضر شده است.

تیم اوستنده فصل آینده در لیگ اروپا به میدان خواهد رفت. این تیم در حال حاضر 17 بازیکن خارجی را در جمع نفرات خود دارد و در صورت توافق رامین او نیز به جمع مجموعه فعلی اضافه خواهد شد. 

گنت دیگر تیم بلژیکی است که خواهان دفاع راست تیم ملی فوتبال ایران شده و رضاییان با حضور در بلژیک با این باشگاه نیز وارد مذاکره خواهد شد تا احتمال حضور او در بلژیک افزایش یابد. رضاییان تلاش کرده سفرش به بلژیک بی‌سروصدا باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال که جدی ترین خواهان این بازیکن در ایران است، درباره جذب این بازیکن می گوید: لیست ما پر است و اگر آقای رضاییان بیایید باید یک نفر را خارج کنیم. اگر به توافق رسیدیم مگویان را از لیست خارج می‌کنیم و اگر نرسیدیم با ایشان مذاکره می‌کنیم. البته شرایط مالی ایشان برای ما قابل قبول نبود و ما یک سقفی داریم که از آن نمی‌توانیم بالاتر برویم. اگر رامین رضاییان شرایط ما را بپذیرد ما بدمان نمی‌آید او را به خدمت بگیریم. ما جام باشگاه‌های آسیا را پیش رو داریم و نمی‌توانیم بگوییم چون بازیکنان خوبی داریم دیگر به سراغ بازیکنان جدید نرویم. در این 3 جام تلفات دادیم و شما دیدید مادر بازی العین هر 4 هافبک دفاعی خود را نداشتیم. این تجربه با ما نشان داد که حداقل در هر پست باید 2 بازیکن داشته باشیم. 

مدیرعامل استقلال در این گفت و گو اعلام کرد که رضاییان از آبی ها برای ارائه پاسخ نهایی خود 12 روز فرصت خواسته و پس از این فرصت تکلیف آبی ها با این بازیکن نهایی خواهد شد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر