فوتبال ایران / شناسه خبر: 75416 / تاریخ انتشار : 1396/4/4 02:46
|

رامین رضاییان، یک امضای شبانه دیگر با استقلال؟

در صورتی که رضاییان قید لژیونر شدن را بزند و به پیشنهاد آبی‌ها جواب مثبت بدهد، خسرو حیدری نیمکت‌ نشین خواهد شد و کم‌کم به کادر فنی استقلال ملحق می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / استقلالی‌ها هنوز از جذب رامین رضاییان ناامید نشده‌اند و امیدوارند بعد از بازگشت پژمان منتظری، بتوانند مدافع اخراجی پرسپولیس را هم جذب کنند. در روزهای اخیر دوباره این ماجرا داغ شده و شایعات مختلفی در خصوص احتمال پیوستن رامین رضاییان به استقلال مطرح شده ولی طرفین ترجیح داده‌اند اظهارنظر روشنی در این مورد نداشته باشند. این در حالی است که بازیکن پیشین پرسپولیس با یکی از مسوولان باشگاه استقلال مذاکره کرده است. استقلالی‌ها منتظر چراغ سبز رضاییان برای حضور در این تیم هستند تا بتوانند در مورد جزییات هم با این بازیکن مذاکره کنند.

در حال حاضر مسوولان استقلال منتظر جواب نهایی رضاییان هستند تا مشخص شود که آیا او تمایل به پوشیدن پیراهن استقلال دارد یا خیر. این در حالی است که دیروز هم شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه احتمال دارد رضاییان بامداد یا صبح امروز با استقلال قرارداد امضا کند. آبی‌ها که در یک حرکت عجیب عقد قرارداد با بازیکنان جدید خود را به ساعات پایانی شب موکول کرده و حتی در قبال پژمان منتظری نیز در نیمه شب این ماموریت را انجام دادند، حالا قصد دارند تا برای رامین رضاییان نیز این پروژه را اجرا کرده تا بی سر و صدا بمب بزرگ نقل و انتقالات را منفجر و همه را غافلگیر کنند.
نکته جالب درباره این اتفاق، مرتبط بودن استقلالی شدن رضاییان با آینده خسرو حیدری است. در صورتی که رضاییان قید لژیونر شدن را بزند و به پیشنهاد آبی‌ها جواب مثبت بدهد، خسرو حیدری نیمکت‌ نشین خواهد شد و کم‌کم به کادر فنی استقلال ملحق می‌شود.

 

captcha
تازه ها
بیشتر